YouTube nie pozwala głosić wyższości rasy białej. Banuje znane kanały

 • @Berion "Rzuć kosę, wróć między sierpy". Ten film się wypala w mózgu.
  02.07.2020 10:20

Scalaki SPI bez "master" i "slave". Tak, chodzi oczywiście o walkę z rasizmem

Windows 10 i problem z drukowaniem. To wina ostatnich aktualizacji zbiorczych

 • @Fhj Przychodzi informatyk do lekarza i skarży się: "Panie doktorze, zaczęły mi się robić brązowe plamy na skórze i boli mnie brzuch. Chyba wątroba mi wysiada." A lekarz na to ze złośliwym uśmieszkiem: "Dziwne, u mnie działa".
  15.06.2020 14:35

Bojownicy o tolerancję wytaczają działa przeciwko Gitowi. Nie podoba im się gałąź master

 • A Schwarzenegger i Czarnecki mają zmienić nazwisko. Serial "Niewolnica Izaura" skazuje się na wiekuiste zapomnienie. Noszenie bawełnianych ubrań będzie karane dwudziestoma bat... ups.
  15.06.2020 9:03

Oszustwo na nigeryjskiego księcia. Mężczyzna stracił prawie pół miliona złotych

 • @askofer Ze spadkami to trzeba mieć oczy i paranoję ustawione na maksymalną czułość. Z zadłużonym spadkiem też się można bujać. Najpierw ktoś rzuci pięknie brzmiący termin "z dobrodziejstwem inwentarza", a potem wycena majątku zawyżona i sprzedaj sobie pan. Kolejna pułapka na chciwych.
  15.06.2020 8:33

Ruchy anty-5G w Wielkiej Brytanii nabierają rozpędu: czas na atakowanie ludzi

 • @Waka To przecież napisał, że wybitniejsze.
  08.06.2020 12:32

 • DEA zaczęło akcję pod hasłem "5g kills" i ktoś źle zrozumiał.
  09.06.2020 8:09

Na wybory parlamentarne 2019 możesz iść bez dowodu. Wystarczy aplikacja

 • @klient_banku Z tego co wiem PESEL nie jest "płciowo uniwersalny". Parzystość przedostatniej cyfry określa płeć.
  08.06.2020 11:25

Anonymous. Zhakowali policyjne radio, by odtwarzać "F*ck the Police"

 • @tI3r Na yt są filmiki, w których biały koleś wychodził na ulicę z transparentem "white lives matter", to go chcieli zlinczować. Bardzo pouczające, zwłaszcza, że żadne z tych haseł nie obraża drugiej rasy. Widocznie czarni w domyśle dodają sobie "matters more".
  03.06.2020 9:34

Chełm. 35-latek piłą podcinał elementy konstrukcji stacji bazowej 4G

 • @StarterX4 Najsmutniejsze w naszych realiach jest to, że wysoce prawdopodobne jest, że właśnie kogoś zabiłeś. Eeeeeech.
  01.06.2020 15:50

Pani Krysia z księgowości – odcinek 40: skrzywienia złamania i inne takie

 • "w ramach zemsty" - podprogowa reklama kości Corsair Vengeance. (RAMy zemsty). :)
  27.04.2020 14:15

Gothic 3

 • Wymagania minimalne budzą wspomnienia. Ta gra będzie przycinać nawet na wściekłym stadzie xeonów.
  06.04.2020 8:24

Bądźmy bardziej etyczni

 • Nie obchodzi mnie OKO.press, ale na ethical parę nowych rzeczy do przetestowania znalazłem. Dzięki za wpis.
  06.03.2020 10:55

Mocno subiektywny ranking internetowych sklepów z elektroniką

 • Ranking i antyranking. Z własnego doświadczenia wiem, że oceniać można najwyżej lokalny sklep konkretnej firmy, a i to czasem nie jest miarodajne, bo jeden sprzedawca to Janusz i gbur, a drugi fachowiec dbający o klienta. Ja osobiście z Komputronikiem nigdy nie miałem w moim mieście problemu (z x-kom w sumie też). Sporo rzeczy kupiłem, kilka zwrotów na gwarancji też było. Zawsze fachowo i w rozsądnym czasie. Do Morele.net miałbym lekkie zastrzeżenia ale to z powodu konkretnej, indywidualnej sprawy. Czasem zawini też firma kurierska. U nas lokalnie FedEx to niesamowita wtopa. Problemy z odbiorem, fikcyjne wpisy o nieudanej próbie doręczenia i sugestia zasuwania do placówki przez pół miasta itp. Skąd sklep internetowy ma wiedzieć, że gdzieś akurat tak się dzieje? A potem ktoś narzeka, że sklep ma okropne opóźnienia w dostawie.
  28.01.2020 10:00

Nowy Jork odwrotnie jak Polska. Karą grzywny w wyłącznie bezgotówkowych przedsiębiorców

 • Solą w oku niektórych jest fakt, że można przeprowadzić transakcję, która nie pozostawia żadnych śladów. Karty SIM już rejestrowane, nie pogadasz z nikim bez wiedzy operatora i służb do tego upoważnionych ;) Ludzie sami kręcą na siebie bicz klepiąc w kółko "ja tam nie mam nic do ukrycia". Weźcie pod uwagę, że te narzędzia służą dobrym celom, dopóki rząd nie postanowi tego użyć w złym celu, a my co 4 lata gramy sobie w demokratyczną ruletkę.
  27.01.2020 10:34

Koronawirus szaleje w Chinach, a sami Chińczycy oszaleli na punkcie gry o epidemii

 • @Timotheos Z historycznego punktu widzenia bycie bezwzględnym agresorem (o ile się zwycięży) jest nawet wskazane. Dwa pokolenia później już nie tylko nie ma winowajców ale też w zależności od rozwoju propagandy możemy zacząć głoszenie jedynie słusznej prawdy, że to my zostaliśmy zaatakowani. Niemoralne? Owszem. Opłacalne? Bardzo. A jak ktoś jest bardzo religijny to przecież jedno pokolenie idzie do piekła ;) Osobiście robiłbym wszystko, żeby nie atakować nikogo dla zysku, ale z punktu widzenia państwa, to co napisałem wyżej jest uzasadnione, a dzisiaj obserwujemy etap propagandowy po II WŚ, z tym, że nie było tam absolutnych zwycięzców, więc wszyscy się przekrzykują.
  24.01.2020 15:50