reklama

18 grudnia nastąpi koniec Warhammer Online: Age of Reckoning

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Kolejne dzieło typu MMO schodzi ze sceny. 18 grudnia, po przeszło 5 latach od startu, zakończy się zabawa w Warhammer Online: Age of Reckoning. Tytuł radził sobie przez ten czas całkiem nieźle, ale nie na tyle dobrze, żeby twórcy widzieli sens walczyć o przedłużenie praw do popularnej marki Games Workshop, którą produkcja wykorzystuje. W związku z tym już wstępnie ograniczono opcje kupowania dalszego czasu gry.

Oczywiście producenci niczego nie żałują. Chociaż droga była kręta i usiana głazami, a również konkurencja podbierała stale użytkowników, miło wspominają te kilkanaście emocjonujących miesięcy. Dziękują użytkownikom za cały ten czas, który poświęcili na prowadzenie do boju własnych postaci. Zapewne przed odłączeniem serwerów zobaczymy jeszcze kilka wspólnych akcji fanów odchodzącego w cień MMO.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama