r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

18 grudnia nastąpi koniec Warhammer Online: Age of Reckoning

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Kolejne dzieło typu MMO schodzi ze sceny. 18 grudnia, po przeszło 5 latach od startu, zakończy się zabawa w Warhammer Online: Age of Reckoning. Tytuł radził sobie przez ten czas całkiem nieźle, ale nie na tyle dobrze, żeby twórcy widzieli sens walczyć o przedłużenie praw do popularnej marki Games Workshop, którą produkcja wykorzystuje. W związku z tym już wstępnie ograniczono opcje kupowania dalszego czasu gry.

Oczywiście producenci niczego nie żałują. Chociaż droga była kręta i usiana głazami, a również konkurencja podbierała stale użytkowników, miło wspominają te kilkanaście emocjonujących miesięcy. Dziękują użytkownikom za cały ten czas, który poświęcili na prowadzenie do boju własnych postaci. Zapewne przed odłączeniem serwerów zobaczymy jeszcze kilka wspólnych akcji fanów odchodzącego w cień MMO.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.