r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

18 marca Blizzard wyłączy domy aukcyjne w Diablo III

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Istotą gier takich jak Diablo III jest wycinanie w pień jak największej liczby przeciwników z nadzieją, że z ich ciał powypadają cenne przedmioty. Co dosyć późno zauważyli sami twórcy z Blizzarda, wprowadzenie domów aukcyjnych, oferujących rzeczy za złoto z gry oraz prawdziwą gotówkę, popsuło całą zabawę, już nie mówiąc o tym, ile nerwów kosztowało diablomaniaków obserwowanie przekrętów tam przeprowadzanych. Przed premierą dodatku Reaper of Souls postanowiono więc wyłączyć domy — 18 marca.

Na razie nie wiadomo na jakich zasadach nastąpi wyłączenie i jak Blizzard rozliczy się z graczami, ale firma chciała dać znać odpowiednio wcześniej, co się szykuje. Zapewnia, że wraz z pojawieniem się rozszerzenia warto będzie na nowo zasiąść do zabawy, bo przeprojektowany system generowania przedmiotów zagwarantuje może nie ich większą ilość do odnalezienia, lecz za to naprawdę wyjątkowe elementy wyposażenia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.