µTorrent 1.7 Build 1137 Beta

Strona główna Aktualności

O autorze

Ostatnio coraz częściej wychodzą kolejne publiczne wersje beta programu ľTorrent z serii 1.7, który jest jednym z najlżejszych klientów sieci BitTorrent.

ľTorrent to niewielki klient sieci BitTorrent oferujący spore możliwości konfiguracyjne porównywalne z takimi aplikacjami jak znacznie bardziej "pamięciożerne" Azureus czy BitComet. Program umożliwia między innymi pobieranie wielu plików jednocześnie, kolejkowanie zadań, nadawanie priorytetów, limitów szybkości i wysyłania danych oraz wyświetlanie najważniejszych informacji o pobieranym torrencie. Dużym walorem cenionym przez wielu użytkowników jest wykorzystywanie niewielkich zasobów systemowych, które sięgają około 6 MB pamięci RAM. ľTorrent jest w pełni kompatybilny z aplikacjami Azureus od wersji 2.4.0.0 i BitComet 0.63 wzwyż.

Wersja 1.7 przynosi ze sobą sporą ilość wprowadzonych zmian dotyczących usunięcia błędów występujących w poprzednich wersjach aplikacji. Jedną z najważniejszych nowości jest pełne wsparcie dla najnowszego systemu firmy Microsoft - Windows Vista. Wszystkich zainteresowanych zapoznaniem się z szczegółową listą wprowadzonych zmian odsyłamy do wątku na oficjalnym forum programu.

Najnowszą wersję beta programu ľTorrent 1.7 Build 1137 można pobrać ze strony projektu. Przypominamy, że jest to wersja testowa i może działać nieprawidłowo.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję