Plugable 2-Outlet Desktop Power Strip

Jesień sprzyja “dłubaniu”. Czasami jak za oknem zawierucha to, aż nie chce się nosa wysunąć po za drzwi swoich czterech ścian. Ostatnio tworzę mały projekt, o którym mam nadzieje napiszę na łamach bloga w najbliższym czasie. Podczas realizacji okazało się, że wygodnie byłoby pracować ze wszystkimi komponentami na biurku. Tajemniczy projekt składa się kilku urządzeń zasilanych poprzez USB. Dlatego postanowiłem rozejrzeć się za “listwą”, do której będę mógł podłączyć laptopa i owe urządzenia.

Z produktami Plugable

Umi eMax Mini – konserwatywne 5 cali

Ostatnio jestem już zmęczony pisaniem n-tej recenzji telefonu z procesorem MTK, więc postanowiłem poszukać czegoś zupełnie nowego. Akurat natrafiła się misja znalezienia telefonu dla mojej bratniej duszy. Wymaganie bardzo proste. Ekran 5” Full HD, 2 GB RAM, w ładnej obudowie. Zadanie niby proste, ale z dzisiejszymi słuchawkami jest jeden problem. Większość posiada wyświetlacze 5,5”, więc trochę poszukać musiałem. Po niedługim czasie

reklama

Elephone M1 — o eleganckiej chińskiej słuchawce słów kilka

Elephone jest marką, która w ekspresowym tempie wypuszcza nowe modele swoich smartfonów i tak samo szybko pojawia się na różnych rynkach. Kilka dni temu oficjalnie otworzyli sprzedaż swoich produktów w Izraelu, a kilka miesięcy temu uruchomili centra serwisowe w Niemczech, Francji i Hiszpanii. Normalnie ekspansja chińska ;)

Obserwuję tę markę od ponad 2 lat i widać, że Elephone uczy się na błędach i coraz więcej uwagi przykłada do jakości swoich produktów, choć i tak jeszcze długa droga przed nim.

UX305 — bliskie spotkanie ze zgrabną Tajwanką

UX305 poznałem dzięki uprzejmości @Kristov_pl, który odesłał ją do mnie. Początkowo w kontaktach była chłodna i trzeba było położyć na niej ciepłe dłonie, aby się rozgrzała. Pierwsze chwile spędzone z Białą Mią, bo tak nazwałem UX305, były cudowne. Doskonała… o idealnych kształtach, niewielkich rozmiarach: 324 mm × 226 mm × 12,2 mm i wadze (1,2 kg) to nowy kanon piękna dla biznesowego podróżnika.

Aby polubić Mię trzeba było ją obejrzeć z każdej strony oraz zaglądnąć w każdy zakamarek.

Tractive MOTION — coś dla zwierzaka

Jakieś dwa lata temu świat zwariował na punkcie smart-bandów i każdy, kto choć 25% swojego czasu spędzał aktywnie, chciał posiadać taki gadżet. Ceny wahały się od kilkunastu złotych do tysiąca. Ja też dałem się ugiąć i kupiłem inteligentną opaskę. Do dzisiaj smart-band znajduje się na mojej ręce i już dosłownie mi w nią “wrósł”. Dane, które gromadzi, przydają mi się do monitorowania mojej aktywności - zawsze mam porównanie minionego miesiąca z bieżącym. A co, gdyby nasze zwierzaki wyposażyć w takową opaskę?

Firma