Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Zidoo X9 – Android Media Player i Video Recorder w jednym

Zidoo X9 jest dla mnie unikatowym produktem na rynku, nie tylko z powodu jego ceny (~160$), ale także kilku cech, które wyróżniają go spośród tych opisywanych przeze mnie wcześniej boxów opartych na Androidzie. Przede wszystkim odtwarzacz jest “napędzany” przez czterordzeniowy procesor MSO9180 (Cortex A9) firmy Mstar. Został wyposażony w port USB 3.0, wyświetlacz LED, a po za tym wszystkim posiada wejście HDMI, dzięki któremu możemy nagrywać treści z podłączonego urządzenia.

W kartoniku

Zidoo X9 jest zapakowany w spory karton, w którym znajdziemy omawianego boxa, pilot, zasilacz i kabel HDMI.

Wygląd

Design Zidoo X9 nie jest przesadzony, w skrócie to aluminiowy prostopadłościan z zaokrąglonymi narożnikami. Ale przejdźmy do szczegółów.

Orgtec WA1 — to co zostaje w Państwie Środka

Większość towarów, które trafia do naszych rąk pochodzi z Chin, ale co zostaje w ich kraju? Czy produkty dostępne dla obywateli Państwa Środka są takiej samej jakości? Sprawdźmy to!

Na moim blogu trafiają się recenzje telefonów sprowadzonych z największego kraju Azji - jak dotąd wszystkie z nich były produkowane specjalnie na rynek Europejski (nawet większość posiadała certyfikat CE). Jedne z słuchawek były lepsze, kolejne gorsze - jednak miejmy na uwadze ich cenę. Zaś wracając do meritum sprawy ową jakość sprawdzimy na telefonie Orgtec WA1.

WA1 jest pierwszym telefonem firmy Orgtec, która od grudnia 2014 rozpoczęła jego przed sprzedaż. W tym momencie cena wynosi 899 yuanów chińskich.