KOSPET Rock — zmierzy puls nawet u nieboszczyka ;)

Kospet to kolejna marka, która na rynek wprowadza tanie „smart zegarki”, z ceną nieprzekraczającą 150 zł. Czy mogą stać się one łakomym kąskiem dla ludzi, którzy nie chcą mieć na nadgarstku MiBanda od Xiaomi?

W pudełku, z zegarkiem Kospet Rock, znajdziemy przewód do ładowania, dodatkową folię ochronną na ekran (jedna fabrycznie jest już naklejona) i instrukcję obsługi. Zestaw aktualnie jest wyceniany na około 37 $.

Geeklifetime — mały, nowy chiński sklep internetowy

Dwa tygodnie temu Amazon dotarł na polski rynek. W końcu, bo kazał nam na to czekać za długo! Jednak nie wszystko poszło pięknie i gładko — brak całej oferty giganta i te tłumaczenia :)

Jednak nie tylko gigant z USA chce zaglądnąć do naszych portfeli… Kilkanaście dni temu odezwał się do mnie stary majfrend, którego poznałem przy okazji współpracy ze sklepem Gearbest. On i kilku innych byłych pracowników zębatkowego sklepu zgadało się i postanowiło otworzyć swój własny biznes.

MINIX NEO J50C-4 MAX — mini komputer w sam raz do nauki zdalnej

Moje pierwsze starcie z marką MINIX miało miejsce siedem lat temu, kiedy to do domowego „test labu" trafił Androidowy NEO X7 mini — napędzany procesorem RockChip RK3188 i posiadający 2 GB RAM. MINIX przez ten czas powiększył swoje portfolio o urządzenia wyposażone także w procesory Intela, które umożliwiają działanie pod kontrolą systemu Microsoftu.

Z Mini PC jest różnie, jeśli zainwestujemy w rozwiązania typu NUC, które nie są tanie, to możemy je dowolnie skonfigurować: procesor, ram, dysk.