Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Meego Pad T01 — moja subiektywna ocena

Po wprowadzeniu na rynek przez Intela procesora Z3735F pojawiło się bardzo dużo urządzeń, wykorzystujący właśnie ten SoC. Właśnie jednym z takich jest Meego Pad T01.

Wyglądające jak przerośnięty pendrive po sterydach akcesorium kryje w sobie 2GB pamięci RAM, zintegrowaną pamięć 32GB i preinstalowany system Windows 8.1. Ten stick jest bardzo podobny do Intel Compute Stick, który został ogłoszony na

VidOn Box

Od niedawna jestem posiadaczem VidOn Box - jest to multimedialny odtwarzacz wyprodukowany przez jednego z głównych sponsorów programu XBMC. Urządzenie zostało wyposażone w cztero-rdzeniowy procesor Allwinner A31s (Cortex-A7) z układem graficznym PowerVR SGX544MP2. Na pokładzie znajdziemy 1GB RAM i 8GB pamięć flash.

VidOn Box jest sprzedawany w czarnym pudełku z złotym logiem na górze, pod spodem zaś znajdują się informacje o parametrach, które wymieniłem wyżej.