Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

BoostSound IC-BTS08 – głośnik Bluetooth

iClever to firma, której kilka rzeczy recenzowałem i muszę przyznać, że za każdym razem pozytywnie mnie ona zaskakuje. Teraz firma podesłała mi bezprzewodowy głośnik BoostSound IC-BTS08. Jest to 20 W (2x10 W) głośnik Bluetooth (4.2), który posiada wbudowany akumulator o pojemności 4000 mAh – taka pojemność swobodnie wystarczy na około 12 godzin ciągłego słuchania muzyki. Wielkość akumulatora i wbudowane dwa głośniki wpływają na wagę gadżetu, która w porównaniu z konkurencją jest naprawdę spora, bo około 812 gram.

Projekt głośnika iClever jest prosty. Całość zamknięto w prostokątnej bryle o zaokrąglonych krawędziach. Górny i dolny panel jest pokryty gumową frakturą – koloru czarnego, podczas gdy resztę ścian owija aluminiowy grill w barwach ognistej czerwieni :)

Na górnym panelu zostały ulokowane cztery dotykowe przyciski sterujące, z których każdy pełni dwie funkcję:

  • przewinięcie do poprzedniego utworu / zmniejszenie głośności
  • odebranie połączenia / parowanie,
  • pauza / play
  • przejście do kolejnego utworu listy / zwiększenie głośności

Redmi 4 i Blackview P2 już niedługo u mnie na warsztacie

CES właśnie trwa – jest to najlepsze miejsce, w którym firmy mogą pochwalić się swoimi nowinkami technologicznymi, które już nie długo znajdą się w naszych domach. Mnie w tym roku i jak w każdym innym poprzednim nie udało się dotrzeć na owe targi, więc mogę tylko przeglądać wiadomości na temat zaprezentowanych tam gadżetów… ale ja nie miałem o tym ;)

Przez ostatni rok przedstawiłem całą gamę gadżetów pochodzących z Chin i nie tylko. Mam nadzieję, że w tym też uda mi się pokazać także co nieco. Choć już teraz wiem, że na pewno nie w takiej ilości, albowiem pozmieniało się trochę w moim życiu prywatnym… ale ja znów nie o tym miałem :P

Dzisiaj chciałem zapowiedzieć dwa telefony, które już niedługo powinny zawędrować do mojego nowego domowego test-labu. Pierwszym z nich będzie model Redmi 4 od Xiaomi, który w tym roku ma zdominować wszystkie telefony z taniego segmentu cenowego. Telefon jest wyposażony w dokładnie ten sam procesor co wersja Redmi 3s, czyli Qualcomm MSM8937 znany też pod nazwą Snapdragon 430. Oczywiście nie mogło zabraknąć 2 GB pamięci RAM i 16 GB miejsca na dane.