Reolink RLC-820A — kamera bezpieczeństwa PoE

Napisałem już kilka tekstów na temat produktów Reolink. Pod kilkoma z nich pojawiły się komentarze typu „łeee nie ma PoE więc ta kamerka nie ma sensu”. Dlatego też chciałbym się zrehabilitować i dzisiaj przedstawię model RLC-820A PoE.

Reolink RLC-820A to jeden z nowszych modeli w ofercie tego producenta. Kamera oferuje obraz w rozdzielczości 3840x2180 pikseli, czyli po prostu 4K, zachowując sabile 25 fps.

MINIX Neo — zacne ładowarki GaN

Kiedy pod koniec września 2020 Apple ogłosiło, że rezygnuje z dołączania ładowarek do swoich nowych smartfonów, to wylała się na nich fala krytyki, że próbują oszczędzać kosztem użytkowników, sprzedając niekompletny zestaw. Początkowo konkurencja zaczęła dowcipkować z decyzji firmy kierowanej przez Tima Cooka, ostatecznie jednak poszła w ich ślady, powołując się na pobudki ekologiczne.

Od dłuższego czasu nie widziałem sensu dołączania ładowarek do zestawu ze smartfonem.

Haylou Solar Watch — nie SmartWatch tylko Watch

Recenzja tego zegarka miała pojawić się dużo, dużo wcześniej. Jednak przesyłka z Chin dość ostro zabłądziła i dotarła do mnie ze sporym poślizgiem. W Internetach pełno już wszelakich recenzji wytykających plusy i minusy gadżetu od Haylou.

Często Haylou zestawiany jest z Xiaomi, ponieważ firma jako chiński startup uzyskała finansowanie pierwszego produktu od chińskiego giganta, tym samy wchodząc w skład Xiaomi Ecological Chain. Dla konsumenta znaczy to jedno, że jakość produktu powinna być solidna.