Nubia Watch — zajawka przyszłości?

Nubia nie poddaje się i dzielnie walczy o swój pomysł na designerski zegarek z elastycznym ekranem. Rok temu został zaprezentowany smartfon-zegarek Nubia Alpha, który okazał się tylko fajną ciekawostką, bo nie mógł konkurować ze standardowymi słuchawkami - kwestia przyzwyczajeń i wygody. W końcu cały czas traktujemy smartwatche jako przedłużenie smartfona, a nie autonomiczny gadżet.

Dlatego też producent, w kolejnym kroku, postanowił wykroić funkcję telefonu - odchudzić nieco urządzenie i spróbować sił ponownie. Tak powstał Nubia Watch, którego

Zadkiem w ErgoHeaven #2 — recenzja fotela Autonomous ErgoChair 2

Przyszedł czas na kolejną część z cyklu ErgoHeaven, w którym opisuję kolejne etapy udoskonalania mojego domowego środowiska pracy. W pierwszym tekście przedstawiałem MX Verical, a dzisiaj zaprezentuję ergonomiczny fotel, który dosłownie wygryzł poczciwego LANGFJÄLL z Ikea.

Krzesło biurowe to coś, na czym codziennie siedzimy godzinami, dlatego w dłuższej perspektywie wygodny, funkcjonalny fotel może okazać się ważniejszy, niż nowy procesor czy karta graficzna w PC, które przecież w każdym momencie da się wymienić.

Słuchawki douszne EarFun Air

Produkty marki EarFun przedstawiałem już dwukrotnie. Bezprzewodowe głośniki EarFun Go ciągle służą mi na balkonowych sjestach. Zupełnie inną historię mają bezprzewodowe fasolki Free. Niespełna miesiąc lub dwa po publikacji recenzji, zostawiłem je na biurku w pracy, urosły im nóżki i poszły zwiedzać świat. Tylko teraz nie wiem, czy poszły same, czy w czyimś towarzystwie. Dobra koniec tych żali. Dzisiaj chcę zaprezentować nowy model słuchawek dousznych EarFun o nazwie Air.