r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

19. BookRage: Nowa fantastyka naukowa i odrobina klasyki za „co łaska”

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Po wiosennej przerwie mamy nowy, świeżutki pakiet BookRage, a w nim to, co tygryski lubią najbardziej – fantastyka naukowa w najnowszym wydaniu oraz odrobina klasyki na deser.

W podstawowym pakiecie, który można kupić za dowolną cenę, znajdują się cztery powieści:

  • „Podróż do wnętrza Ziemi” Juliusza Verne’a – Klasyczna powieść prekursora fantastyki naukowej w anonimowym polskim tłumaczeniu z 1923 roku.
  • „Arsenał” Marka Oramusa – jego druga książka, wymykając się próbom jednoznacznej interpretacji, przeplata partie realistyczne z halucynacjami bohatera, sugerując niekiedy, iż cała akcja rozgrywa się poza sferą realności, w scenerii światów wykreowanych przez Arsenał – międzygwiezdną sondę obdarzoną inteligencją. Uwięzieni wewnątrz owych światów bohaterowie usiłują przeniknąć prawidła gry i rozpaczliwie walczą o własną suwerenność.
  • „Struktura” Michała Protasiuka – Niedaleka przyszłość. Świat białych kołnierzyków i brudnych pieniędzy, interesów na najwyższym szczeblu, mrocznych tajemnic i teorii spiskowych. Wkrótce bohater położy na szali wszystko w co wierzy, by poznać tajemnicę Struktury. Czym ona jest? Artefaktem pozostawionym przez Obcych? Programem komputerowym, który uzyskał świadomość? Legendą miejską?
  • „Uśpione archiwum” Wawrzyńca Podrzuckiego – Pierwsza część przygodowej trylogii fantastyczno-naukowej „Yggdrasil”, dziejącej się w świecie, w którym Ziemia zniknęła w cieniu Drzewa, gigantycznej, żywej struktury, którą teraz zamieszkują ludzie.

W pakiecie rozszerzonym, można znaleźć dwie kolejne części trylogii Podrzuckiego. Książka „Kosmiczne ziarna” dostępna jest po przekroczeniu aktualnej średniej pakietu. „Mosty wszechzieleni” można dostać po wpłaceniu kwoty przekraczającej 25 złotych.

r   e   k   l   a   m   a

Płatności jak zwykle można dokonać za pośrednictwem PayPala lub Dotpay.pl, wpłaconą kwotę można przekazać organizatorom akcji, autorom bądź ich spadkobiercom, lub przekazać w ręce Fundacji Nowoczesna Polska, która walczy o wolność korzystania z dóbr kultury, którą gwarantuje nam art. 73 Konstytucji RP.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.