Bloodborne - wrażenia

Nowa gra twórców serii Dark Souls ma już ponad 3 tygodnie, więc opiszę tutaj moje wrażenia z kilkudziesięciu godzin grania.

Bierz broń i idź

Gra, po kilku filmikach, puszcza nas na łowy. Nie ma żadnego tutoriala, jest tylko kilka notatek z opisem przycisków. Przez to, nie wiedząc jak wybrać broń, podchodziłem do pierwszego potwora walcząc gołymi "ręcoma". Po kilkunastu zgonach w końcu udało mi się to, więc mając chwilę spokoju, rozgryzłem działanie ekwipunku.

Adidas miCoach — sensor ruchu dla sportowców

Witam Was po dłuższej przerwie :)

Od kilku lat intensywnie trenuję i gram w rodzimej piłkarskiej A-klasie. Kilka tygodni temu, po obejrzeniu jednego ze spotkań Ligi Mistrzów, zobaczyłem tabelę zawodników i ich przebiegnięte odległości podczas meczu. W tamtej chwili zrodził mi się w głowie pomysł, aby sprawdzić swoje amatorskie umiejętności, i porównać z profesjonalnymi "kopaczami". Wykonanie tego zadania umożliwia sensor ruchu od adidasa.

Dzięki temu urządzeniu możemy zmierzyć:

  • szybkość biegu
  • przebiegnięty dystans

Mój ranking 10-ciu gier wszech czasów.

Witam Was serdecznie moi drodzy :)

Dzisiaj przedstawię Wam, swój w pełni subiektywny ranking gier wszech czasów. Ranking obejmuje gry na platformy:

  • konsolę Pegasus
  • PC
  • konsolę Playstation 3

Czym wyróżniają się gry, które trafiły do rankingu ? Otóż mają one taką właściwość, że czuję do nich pewny sentyment i często do nich wracam. Dają one mi za każdym razem bardzo dużo frajdy.

Nie będę opisywał szeroko każdej gry, ponieważ są one bardzo dobrze opisane w różnych encyklopediach gier.

Starcie z linuksem część 2: Wine konratakuje

Witam.

Po prawie miesiącu bezproblemowego używania Netrunnera, postanowiłem zainstalować sobie jakąś gierkę, która zabiłaby krótki czas, czekając na coś. Dokładnie to chodziło o kultową grę Re-Volt. Dzięki takiemu dobrodziejstwu jak wine, w teorii jest to możliwe.

1. Instalacja gry.

Instalacja gry przeszła bezproblemowo. Żadnych błędów i komunikatów. Aż zdziwiłem się że to jest takie proste. Aż za proste ...

2. Uruchomienie i porażka.

Po kliknięciu w ikonę na pulpicie, uruchamia się gra. Wszystko pięknie idzie.

Starcie z linuksem

Witam blogerzy.

Czas poszerzyć swoją wiedzę na temat systemów operacyjnych, a awaria systemu Billa Bramy jest do tego idealnym momentem. To jest ten czas, aby wypłynąć na wody bieguna południowego i zapoznać się z uroczymi pingwinami, które albo zdobędą moją sympatię, albo zniechęcą mnie.Moje wymagania są bardzo małe.

Walka ze spamem, czyli tymczasowe skrzynki pocztowe

Jako osoba, która korzysta bardzo dużo z internetu, miałem ogromny problem (tzw. lenistwo) ze stronami, z których aby wyciągnąć jedną jedyną informację, trzeba było przechodzić cały proces rejestracji. Oczywiście posiadam jedno 'spam-konto' na wp.pl, ale wykorzystuję na stronach, z których korzystam dość często.

Tymczasowe (lub Czasowe) skrzynki pocztowe pomagają rozwiązać problem rejestracji.

Na czym to polega?

Jest to bardzo prosta rzecz. Skrzynka jest tworzona wraz z wejściem na stronę.