Genesis Holm 300 — biurko dla zapalonego gracza

 • Nogi warsztatowe, ale reszta jest OK.
  14.11.2019 18:37

Prywatna przeglądarka Brave wychodzi z bety. Twórcy zapłacą ci za oglądanie reklam

 • @xttbx Wyłączać instalatora windows na brave? To ma być bezawaryjna przeglądarka (stabilna) nie przejmująca systemu. Z takimi szykanami, to nie do mnie. Obrzydziło mi nawet instalator offline. A chciałem tylko porównać szybkość do CID.
  Tego wyniku szybkości comodo icedragon - żadne brave, czy jakieś chrome nie przebije: http://prnt.sc/pwv85b - oczywiście wartości w milisekundach
  A z chęcią zapoznam się szybkością brave - prośba do użytkowników brave.
  14.11.2019 13:12

 • Za chiny nie mogę zainstalować tego brave x64. Zapora nie puszcza tego instalatora online x64, a instalatora offline brak, albo jak. http://prnt.sc/pwu54y
  14.11.2019 12:16

 • Cyrk ze sprzątaniem. Brave nie zainstalował się, a naśmiecił. Cztery usługi do odinstalowywania. GUMA dll, a było z 50 dll brave update w program files x86 - a pobierałem brave x64. W program files był folder brave i z 60 plików. Czyszczenie rejestru - z 70 kluczy i wartości.
  Co to za GUMA - prezerwatywa na wirusa brave? Instalator ma VT czysty, a gowna pełno. Nawet trzeba było utworzyć nowy punkt przywracania systemu i usunąć poprzednie, żeby tego brave GUMisia nie było nawet w przywracaniu systemu.
  14.11.2019 13:00

Apple: Kupując dziecku Chromebooka, skazujesz je na porażkę

 • Antyreklama. Odpowiedź narzuca się sama.
  - Dzieci! Jak nauka leci?
  - Spoko. Boki zrywać. Kup mama maść na odleżyny i-pod tyłek.
  - A chodu ty w pokrzywy!
  14.11.2019 11:07

Seniorzy są łatwym celem oszustw w internecie. Trzeba zadbać o ich edukację!

 • Za parę lat stuknie mi siedemdziesiątka. Chodzę o kulach, czyli klasyczny czworonóg. Nie uważam siebie za naiwnego w internecie. To, czego nie ma w artykule, jest najważniejsze. Nie ma o wsparciu dla seniorów. W każdym mieście jest dużo szkół prowadzących kursy komputerowe dla seniorów. Nie ma też wzmianki o E-learningu - gdzie senior w parę lat może zostać technikiem informatykiem - czyli zdalna nauka przez internet. W moim mieście jest wyższa uczelnia i można zabrać się na kierunek informatyki w podeszłym wieku.
  Nie trzeba się pytać Ministerstwa Cyfryzacji, czy prowadzi lub prowadziło akcje podnoszące kompetencje cyfrowe seniorów. Takie akcje są powszechne w każdym mieście i większych gminach. We Wrocku, gdzie jest gniazdo DP jest ponad 300 takich miejsc dla seniorów. Wystarczy wpisać do Google "Kształcenie seniorów Wrocław". Ktoś Tu nie grzeszy inwencją.
  A ostrzegają starszych w gazetach, w wiadomościach portali internetowych.
  Naiwność internetowa nie jest przypisana starszym. Masowo młodzi i dojrzali - łapią się na wirusy, pishing i inne fake - pełno ich w dziale bezpieczeństwa forum DP. Tych, co deklarują swój podeszły wiek na forum pomocowym - jest mały margines. Starsi są bardziej ostrożni. "Wnuczkowie" oszuści internetowi - to mały procent w skali wyłudzeń, kradzieży i oszustw - celem są dzieci i każdy jak leci, i firmy okradane mimo, że mają informatyków...
  13.11.2019 15:07

Robert Lewandowski znów wykorzystany przez oszustów. Znany schemat powraca

Chiny. "Godzina policyjna" i restrykcyjne limity dla niepełnoletnich graczy

 • Tak według mnie, to wpierw rodzice i opiekunowie zostaną ukarane w chińskim trybie.
  08.11.2019 0:09

Google i ESET będą walczyć z fałszywymi aplikacjami w Google Play

 • Rozumiem, że google w porozumieniu z esetem rozprawia się także z niewygodnymi aplikacjami dla google.
  A kto i co pomoże w blokowaniu szkodliwych skryptów google?
  07.11.2019 11:56

 • @eranet Trafiłem adguarda fake jako dodatek. Uruchomił kilka portów, do tego zaczęły się mnożyć na dysku małe pliki adguarda. Wyrzuciłem adguarda i w winpatrol plus klikałem blokuj w rejestrze - i to z prędkością łapania pcheł. Dwa dni oczyszczałem system i rejestr.
  Po opera wirusie nabytym przez naszego agenta, gdy jeszcze nie było możliwości pobrać niektóre programy bez agenta - to na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat - adguard mi zafundował drugi horror w systemie, a miał być lekiem w firefoxie.
  Adguard... ka.
  07.11.2019 13:44

Facebook zmieni logo. W każdej aplikacji zobaczysz coś innego

 • A co mi tam. Może być papuga jako logo messegera, czy człowieczek nabity w butelkę jako logo merketplace. Mnie już nic nie śmieszy, tylko normalność staje się dziwna.
  04.11.2019 19:35

Alternate Directory

 • Potrzebne spolszczenie, albo nie biorę wynalazku. Nawet przez pomyłkę, nieprzetłumaczenie tego, co zaznaczyć - zawsze grozi konsekwencjami uszkodzenia systemu.
  Czytam, że na linuksach w wine działa ten program skutecznie, ale trzeba być ogarnięty...
  03.11.2019 13:08

 • Jednak pobrałem. Instalator proponuje język polski. Nasi powinni dodać polską flagę. Jednak sprawdzę ten program.
  03.11.2019 13:13

45 tys. smartfonów z Androidem ma trojana xHelper. Sam go nie usuniesz

Windows 10: ponad połowa użytkowników korzysta z najnowszej wersji

 • Niedługo windowsa 10 będzie więcej na całym świecie, niż komputerów, laptopów, czy jeszcze innych tabletów ;P
  Długopis jest długo i dopisze pis na wieki wieków spam...
  Statystyki, to paranoja matematyki.
  30.10.2019 20:10

WinPatrol WAR

 • Winpatrol zdechł? Strona producenta od lutego bez ważnego certyfikatu. Póki co, - nie nabierać się.
  29.10.2019 9:42

Alternate Archiver

 • Obrazki dla dzieci.
  26.10.2019 22:52

BleachBit

 • Wadą BB jest to, że sprząta pliki w windowsie, ale nie rejestr. Po usunięciu niepotrzebnych plików, zostają po nich ścieżki/odwołania w rejestrze. Już lepszy cleanmgr+ - też jest portable, czysty, ale trzeba uważać, co zaznaczać.
  24.10.2019 14:09

Avast został zhakowany. Firma uważa, że celem ataku był CCleaner

 • Avast, ccleaner, to teraz spółka z zafajdaną nieodpowiedzialnością. Ccleaner stał się smrodem od wersji 5.33 https://niebezpiecznik.pl/post/ccleaner-zhackowany-przez-miesiac-wykradal-dane-z...
  Dwa lata, a ludzie naiwni? Przecież nie chodzi o to, co potrzeba chronić w systemie, tylko o to, żeby malware group monitorowało użytkownika komputera, miało dostęp do danych, zainstalowało sklep itd.
  Czemu u mnie nie znajdzie nowszego ccleaner portable, jak 5.22? I tak więcej czyści i nie otwiera portów. Avasta też nie znajdzie się u mnie, bo to malware, szpieg i sklep.
  Tylko czołobitni mają interes... ;P
  22.10.2019 10:26

Windows 10 to system niemalże idealny. Uświadamiają o tym postulaty użytkowników

 • Ostatnio dopatrzyłem się w logach bezpieczeństwa na forum, że windows 10 pobiera stery niepodpisane, a to krucha sprawa, bo od stabilności sterów zależy komfort używania w 10.
  22.10.2019 10:08