1Clipboard 1Clipboard 0.1.8

Strona główna Mac Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program

1Clipboard to narzędzie, które przechowuje informacje skopiowane do schowka systemu operacyjnego Windows.

Działanie programu jest banalnie proste. Wystarczy skopiować dowolny fragment tekstu, grafikę czy jakikolwiek inny obiekt, by ten został automatycznie zapisany przez 1Clipboard. Chcąc uzyskać dostęp do schowka musimy wywołać opisywane narzędzie skrótem klawiaturowym (domyślnie CTRL + ALT + V) lub prawym przyciskiem myszy, klikając na odpowiednią ikonę w zasobniku systemowym.

Po wykonaniu tych czynności na ekranie zobaczymy niewielkie okno, gdzie należy kliknąć na interesującą nas zawartość, by ta automatycznie pojawiła się w schowku. Teraz nie pozostaje nam innego, jak wkleić potrzebny tekst bądź grafikę w wybranym miejscu.

1Clipboard umożliwia dodawanie elementów schowka do zakładek, a także zawiera wyszukiwarkę, która może okazać się przydatna, gdy zaczniemy przechowywać wiele rozmaitych fragmentów tekstu, plików graficznych i nie tylko.

Warto dodać, że 1Clipboard pozwala na zalogowanie się do konta Google, dzięki czemu otrzymamy możliwość synchronizowania danych między kilkoma urządzeniami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!