1Clipboard 0.1.8

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

1Clipboard to narzędzie, które przechowuje informacje skopiowane do schowka systemu operacyjnego Windows.

Działanie programu jest banalnie proste. Wystarczy skopiować dowolny fragment tekstu, grafikę czy jakikolwiek inny obiekt, by ten został automatycznie zapisany przez 1Clipboard. Chcąc uzyskać dostęp do schowka musimy wywołać opisywane narzędzie skrótem klawiaturowym (domyślnie CTRL + ALT + V) lub prawym przyciskiem myszy, klikając na odpowiednią ikonę w zasobniku systemowym.

Po wykonaniu tych czynności na ekranie zobaczymy niewielkie okno, gdzie należy kliknąć na interesującą nas zawartość, by ta automatycznie pojawiła się w schowku. Teraz nie pozostaje nam innego, jak wkleić potrzebny tekst bądź grafikę w wybranym miejscu.

1Clipboard umożliwia dodawanie elementów schowka do zakładek, a także zawiera wyszukiwarkę, która może okazać się przydatna, gdy zaczniemy przechowywać wiele rozmaitych fragmentów tekstu, plików graficznych i nie tylko.

Warto dodać, że 1Clipboard pozwala na zalogowanie się do konta Google, dzięki czemu otrzymamy możliwość synchronizowania danych między kilkoma urządzeniami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cameleon06   8 #2 15.07.2018 22:02

@dionizos.x: Znalazłem taki darmowy programik ( dobre recenzje) " Everything , który jest lepszy i szybszy od systemowego wyszukiwacza.plików. Nie duży rozmiar . Po polsku , jeśli będziesz pobierał

Autor edytował komentarz w dniu: 15.07.2018 22:04
dionizos.x   3 #1 15.06.2018 13:00

Czy może mi ktoś powiedzieć czy ta aplikacja to jest program portable czy jak ? Ściągłem to i bez pytania się zainstalowało nawet nie wiem gdzie bo UAC nie zareagowało. Poprostu migło parę screen'ów i ukazało się w zasobniku systemowym bez pytania mnie czy może ! 50 MB jak na rozszeżenie schowka systemowego to o 49 MB za dużo. Jak to dziadostwo odinstalować i gdzie to siedzi ?