1Money 1Money 2.3.0

Strona główna Android Dom Budżet domowy
Pobierz program
lub zeskanuj:

1Money to program do śledzenia budżetu domowego. Dzięki tej aplikacji będziemy mogli regularnie monitorować swoje finanse, by sprawdzać, na co wydajemy najwięcej swoich pieniędzy.

Prosta obsługa

Narzędzie zostało wyposażone w nowoczesny, bardzo czytelny interfejs użytkownika. 1Money oferuje możliwość bardzo szybkiego dodawania nowych transakcji (wystarczy jedynie wpisać określoną kwotę), a także umożliwia bezproblemowe zapoznawanie się z poszczególnymi wydatkami. Szczegółowe informacje na ten temat zostały przedstawione w formie przejrzystego wykresu.

Planuj wydatki, śledź długi, sprawdzaj oszczędności

1Money adresowany jest również do osób, które szukają aplikacji pozwalającej na zaplanowanie przychodów i wydatków. Za pomocą opisywanego programu możemy również zapoznać się z saldem wszystkich posiadanych kont bankowych, by nie tylko śledzić na bieżąco swoją sytuację finansową, ale także monitorować swoje długi i oszczędności.

Synchronizacja danych

Przedstawiona tutaj wersja 1Money działa na smartfonach i tabletach pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Android, lecz program dostępny jest także w innych wersjach. Aplikacja oferuje pełną synchronizację między urządzeniami, więc możemy używać jej zarówno w trybie stacjonarnym, jak i mobilnym.

1Money – najważniejsze cechy:

  • proste w obsłudze narzędzie do śledzenia wydatków
  • niezwykle czytelny interfejs użytkownika
  • umożliwia łatwe i szybkie monitorowanie wydatków, przychodów, długów i oszczędności
  • oferuje pełną synchronizację między urządzeniami

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!