1Weather - Forecast, Radar, Widget & Alerts 1Weather - Forecast, Radar, Widget & Alerts

Strona główna iOS Wiadomości Pogoda
Pobierz program
lub zeskanuj:

1Weather - Forecast, Radar, Widget & Alerts to aplikacja, która dostarcza informacji o pogodzie: zarówno aktualnej, jak też prognozowanej na najbliższe dni. Ponadto, aplikacja przesyła alarmy pogodowe zapowiadające np. gwałtowne opady deszczu.

Zaletą programu jest prosty w obsłudze, czytelny interfejs. Informacje wyświetlane są w kilku kolumnach. Pierwsza dotyczy aktualnej pogody, w kolejnych znajdziemy prognozę godzinną i długoterminową, radar pogodowy oraz informacje o porze wschodu i zachodu słońca.

Aplikacja dostarcza danych pogodowych automatycznie, czerpiąc z informacji o lokalizacji urządzenia. Możliwe jest jednak dodanie ręcznie wybranej lokalizacji. Ponadto, użytkownik może samodzielnie zdefiniować jednostki, w których opisywana jest pogoda: temperaturę, siłę wiatru oraz ciśnienie atmosferyczne.

W programie 1Weather - Forecast, Radar, Widget & Alerts znajdziemy też materiały edukacyjne. To filmy, w których objaśniane są zjawiska pogodowe. Każdym z nich można się podzielić np. na Facebooku lub e-mailem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!