r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

20% rabatu na nowe wersje programów z serii Asystent

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś firma Naomisoft, producent oprogramowania dla firm, udostępniła wersje testowe całej gamy swoich produktów z serii Asystent w wersji 2009. W skład bogatej rodziny wchodzą: Asystent Baza Danych, Asystent CRM (dostępny w jednym z "polowań" na vortalu), Asystent Faktura, Asystent Firma, Asystent Korporacja, Asystent Książka Korespondencji, Asystent Magazyn oraz Asystent Serwis i Reklamacje.

Jedną z głównych nowości jest moduł do tworzenia i rozsyłania mailingów. Za jego pomocą wprost z Asystenta można rozysłać informacje do wszystkich kontrahentów, powiadamiać ich o terminach płatności zaległych faktur itp. Moduł ten dostępny jest w wersjach Biznes. Inne nowości Asystentów to odświeżony interfejs, pełne wsparcie dla kodowania UTF, rozszerzony moduł importu i eksportu, w tym import z plików DBF. Dodano również wsparcie dla baz danych MSSQL oraz Oracle. Nowa wersja Asystenta obsługuje kasy i drukarki fiskalne firmy Posnet oraz dowolne czytniki kodów kreskowych w wersji USB. Producent zapowiada również, że trwają intensywne prace nad przygotowaniem wersji działającej w środowisku Linux. Opracowywany jest również nowy moduł zarządzania produkcją, środkami trwałymi i kadrami.

Z okazji wprowadzenia nowych edycji Asystentów, producent dla Czytelników vortalu przygotował promocję. Od dziś do końca kwietnia kupując dowolnego Asystenta otrzymać można rabat w wysokości 20%, wystarczy jedynie podać hasło "dobreprogramy" podczas składania zamówienia na stronie producenta.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.