ProteGO Safe ma armię trolli. Tych samych co Andrzej Duda

 • @dune2
  Poważnie? A tych statystów co zwieziono wczoraj trzema busami do Włocławka, przebrano w nowe ciuchy i kazano żeby stali sobie obok? Też realni wyborcy?

  PClab się sprzedał, DP się sprzedał.
  W obu jakość newsów poszła na łeb na szyję, a raczej zwłaszcza tutaj, wciska się tematy coraz bardziej okołotechnologiczne, co jasne, drażni.
  O tym niemniej w ciekawy sposób napisano po raz kolejny, jak technologia obnaża nieczyste zagrywki, i zupełnie nie interesuje mnie wtedy czyjej strony.

  I po raz ostatni, proszę mnie nie nazywać lewakiem, bo się zdenerwuję. Albo poszukać sobie wypowiedzi np. pod newsem o aplikacji pielgrzymkowej. To chyba jedyny światopoglądowy komentarz jako tu popełniłem.
  10.06.2020 12:11

 • @dune2 wszyscy tutaj wiedzą że DP się sprzedało, i Ty wiesz to lepiej ode mnie.

  Nigdy nikt nie zapłacił mi złamanego grosza za jakikolwiek wpis tutaj na tematy IT, a co dopiero jakiś polityczny. Raz wygrałem klucz do gry wyścigowej za historię o PC dzieciństwa.

  Czekam na potwierdzenie, że nie podszywasz się pod któryś z tych profili które wymieniłem, i jesteś tym za kogo się podajesz. Nie powinno Ci to zająć dużo czasu, skoro odpisujesz po minucie.
  Masz czas do 15:00.
  10.06.2020 11:58

 • @dune2 Jestem bardziej prawacki niż Twojej matce się wydaje że jest prawicowa.

  Napisz chociaż, na którymkolwiek koncie na PCLabie albo GryOnline że to Ty, i się nie podszywasz, to usunę komentarz.
  Każdy ma prawo do własnej opinii, pod warunkiem, że nie jest trolem.

  Nie komentuję tu żadnych tematów poza IT. Chcesz, to poczytaj.
  10.06.2020 11:53

 • Pogrzebałem trochę z ciekawości kim Dune2 jest tutaj, bo pod tematami politycznymi jest ciągle wysyp nowych twarzy w komentarzach, i jest nikim innym, niż uśpionym trolem który narzeka, że ujawniono innych troli.
  Jego konto ma tu zero innych komentarzy, zero wpisów, zero postów nawet na forum.
  Klasycznie.
  10.06.2020 11:47

Alternatywy dla optymalnego, czy wiernego odtwarzania z PC muzyki ze strumieni internetowych

 • @AudiofilPC po co znowu wchodzisz w jakieś potyczki słowne, utarczki i znowu rozcieńczasz albo przeinaczasz sens wypowiedzi?

  Gościu, nie wszyscy są tu po to by Ci dopiec, ale także by Ci pomóc. Bo masz problem ze sobą, którego uparcie nie widzisz - sposób w jaki piszesz tutaj o wielu sprawach kompletnie kompromituje i ośmiesza cały światek audio. Dlatego Ci kiedyś napisałem - skoro jesteś głuchy na wszelką krytykę, to nie pisz więcej.

  Albo uprawiasz trolling, albo zwykłe niechlujstwo i nierzetelność połączoną z laniem wody. I rozciąga się to we wszystkich wpisach, a także komentarzach. Oddałbyś komuś wcześniej przed publikacją te teksty komuś bardziej technicznemu do korekty, to by Ci zrobił z każdego ser szwajcarski.

  Na początku próbowałem rozwiać wątpliwość, czy istnieje możliwość, że Edge korzysta z WASAPI.
  Nadal nie napisałeś co to za magiczna opcja spowodowała skorygowanie błędu, że sygnalizacja wróciła. Znów lanie wody.
  Co ma do rzeczy doczepianie się do "amatorskich" nagrań z DVR? Dwie sprawy mają zwyczajnie wspólny mianownik. Mogą rozwiązać ten sam problem, o ile nie ściemniasz, i rzeczywiście używałeś WASAPI, i do tego pytanie w jakim trybie, i czy w niektórych konfiguracjach normalną rzeczą czasem nie jest, że te paski się nie pojawią z powodu innego obchodzenia się WASAPI z mikserem systemowym. Być może jest to najnaturalniejszym zachowaniem różnych wtyczek z tego korzystających i nie jest żadnym wprowadzeniem w błąd, że ich nie ma, gdy nie działa WASAPI, ale być może jedną z możliwości - nawet jeśli Tobie się raz udało, że było inaczej.
  07.06.2020 15:59

 • @AudiofilPC czy Ty możesz pisać normalnie, a nie w jakiś zawoalowany sposób, że ja się muszę domyślać, że miałeś na myśli, że niby ja jakoś źle skonfigurowałem program i niby dlatego nie pokazuje tych pasków przy włączonym WASAPI?
  Zapytałem już co wg. Ciebie powoduje ten błąd? Po co ta woda.
  Temat bardzo ciekawy, i potencjalnie może naprawić problemy braku dźwięku na nagraniach z Windows DVR z Creative Alchemy gdzie dzieje się to samo - nie ma zielonych pasków w mikserze. Obawiam się jednak, że to ani błąd konfiguracji, ani nawet problem sterownikowy. Czy wreszcie mi odpowiesz co kryje się za tą błędną konfiguracją?
  07.06.2020 11:46

 • @AudiofilPC co to ma do przeglądarki, i co to znaczy źle ustawiony program?
  Mniej lej wody.
  06.06.2020 13:16

 • Fajne, ale nie pisz więcej.

  Gdy używane jest WASAPI, nie ma wskaźnika przy odtwarzaniu dźwięku w regulacji głośności - tak można sprawdzić czy działa. Wątpię by Edge tego używał.
  30.05.2020 0:04

Jak zbudować komputer do gier za 4 tys. zł z AMD. Poradnik dla początkujących

 • @gom1 pytasz dzika czy *ra w lesie?
  Przynajmniej sam nie musiałem tego robić.
  16.05.2020 16:27

 • @Anonim dziękuję w imieniu czytelników za przedstawienie tego pana publiczności
  16.05.2020 10:51

 • @zakius Co Ty znowu *ieprzysz gościu? Do schłodzenia 5 3600 na stock starczy głupia Fera 3. Przecież to jest trolling czystej postaci.
  15.05.2020 18:47

Intel załatał lukę bezpieczeństwa. I akurat tym razem nie ma powodów do radości

 • @Anonim dzięki X t 73 :)
  13.05.2020 22:49

 • @Anonim ma to sens. w niektórych kręgach przed spotkaniami zostawiasz smartfona przed wejściem. zwłaszcza w czasach gdy nie wyjmiesz nawet baterii ze smartfona. acz przy całkiem wyłączonym smartfonie raczej system nie będzie miał potem dostępu do tak pozyskanych danych, tylko dany układ dopiero po tej niższej warstwie mógłby potem kierować dalszym dysponowaniem takimi danymi, np. gdy sieć będzie na pewno dostępna (choć wcześniej też może, ale to potencjalnie zbyt ryzykowne). nie sądzę, by dzielił się nimi potem z Androidem, a raczej nie celem personalizacji reklam. czy Snapdragon czy Mediatek, czy Intel, to całkowicie osobne układy, inna bajka, a że Android jest zasadniczo otwarty, nie sądzę by ktoś ryzykował implementację takich mechanizmów do obsługi z Androidem jako takim. te operacje pozostaną raczej w tej niższej warstwie, choć pewnie nadal z całkowitym dostępem do pamięci wewnętrznej i zewnętrznej. jej preparowaniu w wielu przypadkach przed bootem nie stało by sumie nic na przeszkodzie, ale na pewno nie we wszystkich. zwłaszcza tam, gdzie jest szyfrowanie. acz nie jest to niemożliwe.
  11.05.2020 23:01

 • @Anonim słyszałem, ale nie wiem czy smartfony w stanie czuwania będą w stanie ciągle nasłuchiwać mikrofon i obrabiać to jeszcze celem personalizacji kontentu reklamowego. Przy działającym smartfonie prędzej. Aczkolwiek nie uważam żadnej z opcji za niemożliwą, choćby odkąd po montażu komuś subwoofera z soundbarem, zacząłem mieć reklamy tegoż produktu od tej samej firmy.
  Większe obawy mam o to, dlaczego komuś wyświetla się mój profil na FB w sugerowanych na krótko po wizycie u kogoś, i pomimo znajdowania się w innych sieciach, ale to tylko moja własna teoria spiskowa.
  10.05.2020 12:00

 • @Anonim w artykule było wspomniane w dwóch miejscach o mikrokodzie. Informacje tamże zawarte mogą wskazywać, że switch odpowiedzialny za wyłączenie manualnej zmainy napięć znajduje się w mikrokodzie, który jest częścią BIOSu. Nie odwrotnie. Zatem istnieje możliwość, że mimo nowego BIOSu, wymuszenie starszego mikrokodu załatwi sprawę. A jak nie, dump BIOSu, jego edycja, a potem reflash. Coś z tego powinno zadziałać.
  10.05.2020 11:55

Logitech G305 — bezprzewodowy mistrz gry + [KONKURS]

 • Lata temu, dostałem na dłuższy okres czasu projektor.
  Wspaniała biała ściana, akustyka, autorskie 5.1. Naoglądałem się wtedy filmów jak nałogowiec. Do tego trochę grania, imprezy ze znajomymi.
  Jeszcze kilka lat wcześniej zawsze marzyłem o myszy bezprzewodowej.
  Pewnego dnia mały Deton zachorował na grypę, a wiadomo - mężczyzni grypę znoszą najciężej. Oznacza to zazwyczaj tydzień leżenia plackiem. Tak się składa, że był to 2005/2006 i na blaszakach królował wtedy Need For Speed Most Wanted. Już w połowie tygodnia wpadłem na pomysł, że przesunę monitor do łóżka, i będę sobie giercował. Do dzisiaj wspominam to jako moją najlepiej przebytą grypę w życiu - nauczyłem się grać na kanapie na długo zanim było to modne, i nim upowszechniły się w naszym kraju na dobre konsole. I tak się złożyło, że gdzieś od tamtej pory zawsze miałem dużą ochotę na zestaw bezprzewodowy (a ostatnio to nawet monitor). Kiedy miałem już projektor, to like a boss wyciągnąłem wtedy swój wymarzony zestaw bezprzewodowy, i z niekrytą satysfakcją z wygodnego fotela na środku pokoju bez konieczności wstawania do komputera, wygodnie pauzowałem sobie zawsze cały film, ustawiałem korekcję graficzną z miejsca odsłuchu, a potem i grałem, co niezbyt byłoby wygodne jeśli w ogóle możliwe przy klasycznym zestawie w tamtym miejscu.
  Niestety czasy się zmieniają, mysz się zestarzała, akumulatory się ciągle rozładowywały, były problemy z łącznością, mysz reagowała różnie w zależności od położenia nadajnika, była za niska czułość. Sprzęt z początków zestawów bezprzewodowych, kiedy jeszcze nie było takiej technologii jak dzisiaj. Na domiar złego, pewnego dnia zalałem klawiaturę zupą (zawsze odsuwajcie wcześniej wszystko ze stołu!) a jak dostałem jakąś starą mysz przewodową, nomen omen Logitecha, okazało się, że w CoDa jest o niebo lepsza od starej bezprzewodowej. Dziś już Logitech robi bezprzewodowe myszy z takimi ficzerami, że te wszystkie problemy o których pisałem, już nie istnieją, są świetne akumulatory, obniżona latencja, do tego sensory też już są konkretne, ale kiedyś to było... Moją starą mysz dostał jako zastępczą kuzyn, który po dziś dzień mi jej nie oddał, choć dawno ma inną, a sam do dziś nie mam żadnej bezprzewodowej, bo pogubiłem odbiornik z jakiejś z odrzutu. Przy starej miałem chociaż taki długi kabel z odbiornikiem i wtykiem do ładowania - przynajmniej nie dało się zgubić.
  09.05.2020 19:56

LGA2011 Xeon E5 2630 v2 vs. Xeon E5 1650 v2

 • 1650 V2 ma odblokowany mnożnik w porównaniu do 2630 V2.
  Możliwe że troszkę uda ci się podkręcić jeszcze tego 1650 V2. Jeśli będziesz mógł manipulować napięciem, choćby w XTU, to nawet znacznie.
  Na spadki taktowania w niektórych grach przy niskim użyciu CPU trzeba też zmienić power limit w BIOS-ie.
  09.05.2020 19:18

Polecane SSD i niepolecane - Ranking 80 modeli - Wykaz z rekomendacjami, pamięciami i kontrolerami

 • @Anonim może chociaż dokładne kody produktów się pozmieniały i nazwy na dyskach, po których można by to rozpoznać.
  15.05.2020 16:13

 • @aBcitd dzięki za wypowiedź
  Pomysł z tabelką jest bardzo fajny, choć prawdopodobnie odpada tutaj ze względu na nieprzewidywalne skalowanie tak dużej tabeli wewnątrz wpisu. Musiałby być pewnie obrazek wklejony, jak widziałem w jednym z wpisów, a to odpada, bo tylko od czasu publikacji było już tutaj z kilkanaście edycji, a z obrazkiem jest kaplica.
  Jeśli szukasz tabeli, zajrzyj tutaj:
  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1B27_j9NDPU3cNlj2HKcrfpJKHkOf-Oi1DbuuQva2...

  Co do awaryjności Adaty, nie zaprzeczę. Warto tutaj jeszcze wspomnieć o Goodramach poza tymi o których wspomniałeś, również lubią padać. I oczywiście wszystkie SSD na Phisonie S11. Bez wyjątku. Ostatnio się nawet popularny Youtuber - serwisant GPU, Forest żalił. Po trzech latach padł mu jakiś Phison S11.
  09.05.2020 19:02