2+2 matematyka dla dzieci 2.2

Strona główna Windows Edukacja i nauka Matematyka i statystyka
Po​bierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

2+2 matematyka dla dzieci to program, który umożliwi łatwe i szybkie opanowanie podstawowych zasad królowej nauk.

Zacznijmy od podstaw

Z poziomu głównego okna mamy dostęp do kilku opcji: liczenia, dodawania, mnożenia, odejmowania i dzielenia. Możemy więc nauczyć się elementarnych zasad matematyki, a także szlifować swoje umiejętności w rozmaitych działaniach.

Różnorodne zadania matematyczne

Każde zadanie opiera się na nieco innych założeniach, ale we wszystkich musimy wykazać się znajomością reguł, jakimi rządzi się matematyka. Będziemy m.in. łączyć kropki, wstawiać brakujące znaki, zaznaczać obrazki, szukać wyjścia z labiryntu, wskazywać odpowiednie rysunki, a także liczyć ikonki widoczne na ekranie.

Polska wersja językowa

Warto również wspomnieć, że podczas naszej przygody z 2+2 matematyka dla dzieci towarzyszy nam głos lektora, który czyta polecenia oraz chwali dziecko, gdy uda mu się udzielić właściwej odpowiedzi lub poprawnie wykonać zadanie.

Najważniejsze funkcje

  • nauka matematyki dla najmłodszych
  • dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie
  • różnorodne zadania
  • polski lektor

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!