W oczekiwaniu na premierę gry Metro Exodus... ale jak to się wszystko zaczęło? (Uwaga - spoilery)

Z serią gier Metro jestem bardzo mocno związany, choć nie było mi jeszcze dane dokończyć czytania wszystkich książek. Za ojca serii odpowiada Dmitrij Głuchowski - rosyjski pisarz, radiowiec, korespondent wojenny. W 2005 roku wydał on książkę pod tytułem "Metro 2033" która wbijała się w ramy post-apokaliptycznej fantastyki. Jej premiera spotkała się z bardzo gorącym przyjęciem a autor zaczął myśleć nad kolejnymi częściami. W międzyczasie studio 4A Games uzyskało zgodę na stworzenie gry komputerowej opartej stricte na książce, pod bacznym okiem samego twórcy.

Xtreme Media SF-40BT - selfiestick dla zdesperowanego pięknisia

Sezon urlopowy zbliża się coraz śmielej, zalewając rynek elektroniki użytkowej wieloma wakacyjnymi gadżetami. Zazwyczaj należą one do niszy urządzeń skierowanych dla rowerzystów, plażowiczów lub amatorów wycieczek na wyjazdach wypoczynkowych. Taki krok podjęła również marka Extreme Media którą wielokrotnie przedstawiałem na blogu, przy opisywaniu nowych urządzeń które znalazły się na rynku. Dzisiaj chciałbym się z wami podzielić wrażeniami z użytkowania selfiesticka bezprzewodowego tej firmy.

Z lusterkiem?!

Rozumiem że dla wielu osób zakup

Moje wielkie podsumowanie 7 lat działalności na blogu DobrychProgramów. Czas na mały reset!

Ten czas musiał kiedyś nadejść. W dniu dzisiejszym stuknęło mi 7 lat na portalu dobreprogramy! To niezły wynik, choć trzeba by dodać jeszcze kilka latek spędzonych w sub-portalu Gamikaze (RIP). Muszę przyznać iż mimo transfer z portalu dla graczy na serwis stricte zajmujący się oprogramowaniem był bolesny dla naszej społeczności, to na przełomie tych 7 lat zawiązałem masę nowych znajomości, także w sferze biznesowej.