Działalność blogowa na portalu dobreprogramy.pl a moje wielkie podsumowanie roku 2017!

Wielkimi krokami nadchodzi koniec bieżącego roku i nadeszła pora na pewne podsumowania. Muszę przyznać iż był to czas wielkich zmian w moim życiu prywatnym jak również na naszym "kochanym" portalu. Przez ten rok zmieniło się bardzo dużo. Odświeżona platforma blogowa, program partnerski, nowe twarze redakcyjne a także pierwszy rok bez HotZlotu - zmiany nadeszły inwazyjnie, ale co nas czeka w ciągu najbliższych miesięcy? Niedługo się przekonamy.

Nowy silnik forum

Dnia 10 lutego oficjalnie został wprowadzony nowy wygląd forum.

Recenzja 55-calowego „dzieła sztuki" od Samsunga. Smart TV z funkcją The Frame odejmuje mowę!

Na samym początku należy się mała wzmianka dotycząca tytułowego "dzieła sztuki". Otóż dożyliśmy czasów w których technologia użytkowa także może stać się sztuką. By tego dokonać musi ona spełnić masę zobowiązań dotyczących prostego przesłania, konstrukcji oraz "tego czegoś" co przykuje naszą uwagę na dłużej. Z tego właśnie założenia wyszła marka Samsung tworząc Smart TV The Frame

Quadrocopter dla początkującego pilota-filmowca? Testy i recenzja DJI Spark w wersji Combo!

Nie tak dawno miałem możliwość przetestowania zaawansowanego drona do filmowania marki DJI. Model Mavic Pro posiadał wszystko to, co potrzebne jest do sprawnego latania i filmowania. Tym razem zdecydowałem się przetestować nieco tańsze urządzenie, oferujące jednak zbliżone parametry. Dzięki uprzejmości firmy DJI-ARS otrzymałem na czas testów DJI Spark w zestawie Combo.

Pospolite ale nieźle brzmiące słuchawki dokanałowe. Recenzja Audictus Explorer!

Całkiem niedawno testowałem słuchawki dokanałowe przeznaczone dla osób uprawiających sporty. W dzisiejszej recenzji chciałbym wam polecić również słuchawki o takim przeznaczeniu, ale które łączą się "po kablu". Kolejnym modelem marki Audictus jest Explorer. Są to klasyczne słuchawki kablowe, charakteryzujące się dobrymi parametrami oraz stosunkiem ceny do jakości.

Tanie i wygodne słuchawki Bluetooth do biegania? Audictus Endorphine mogę polecić każdemu!

Od jakiegoś czasu przymierzam się do rozpoczęcia treningów na świeżym powietrzu. Zdecydowałem się że najlepszym sposobem na pozbycie się dodatkowych kilogramów będzie bieganie. Kiedyś truchtanie po mieście było dla mnie standardem, ale od czasów rozpoczęcia pracy siedzącej, coraz trudniej zachęcić mnie do wzmożonego wysiłku fizycznego. Na szczęście największym motywatorem, zawsze była dla Mnie muzyka.

Zacząłem więc rozglądać się za słuchawkami bezprzewodowymi które mógłbym sparować ze smartfonem, przytwierdzonym opaską do mojego ramienia.

Recenzja laptopa dla graczy Acer Aspire VX 15. Gdzie moc spotyka się z wielką odpowiedzialnością!

Bycie graczem to ciągłe wyzwania, również takie które zahaczają o aktywną modernizację sprzętu na którym gramy. W związku z tym iż jestem 100% graczem a'la "PC Master Race", skupiam się tylko na tej platformie do wirtualnej rozgrywki. Miałem możliwość pobawienia się na konsoli, ale jednak granie na padzie zostawię fanatykom konsol :) Pech chciał że zostałem zmuszony do tego, by zacząć rozglądać się za mobilną wersją sprzętu do grania - patrz: laptop. Wiem że owoc

Darth Vader wśród myszek. Recenzja bezprzewodowej myszy LOGITECH G903 wraz z zasilającą podkładką!

Kilka dni temu recenzowałem mysz Logitech G703, która wybijała się ponadprzeciętną wydajnością w pracy i rozrywce. W dzisiejszej recenzji przedstawię wam kolejny, ulepszony model myszki dla graczy. Na warsztat trafił do mnie model G903 który charakteryzuje się bardzo bogatym wnętrzem oraz możliwościami bojowymi w grach. Trzeba jeszcze dodać że jest to mysz dla prawo jak i lewo ręcznych graczy!

Zabójcza niczym myśliwiec Tie! Recenzja myszy bezprzewodowej dla graczy - Logitech G703.

Nie tak dawno na łamach bloga, recenzowałem klawiaturę z pokrętłem marki Logitech. Tak się złożyło że kilka dni temu otrzymałem kolejny zestaw do testów. W jego skład wchodzą dwie myszki dla graczy oraz specjalna podkładka ładująca. W dzisiejszym wpisie chciałbym Wam nieco przybliżyć bardzo wydajną mysz bezprzewodową, która sprawdzi się nie tylko na polach bitew ale również w codziennej pracy.

Recenzja klawiatury membranowej Genesis Rhod 600. Stworzona dla graczy, uznających kompromisy.

Tak się złożyło, że niedawno otrzymałem do zrecenzowania kolejną klawiaturę skierowaną dla graczy. Tym razem jest to Genesis Rhod 600, model membranowy będący starszym bratem testowanego wcześniej modelu. Tym razem otrzymałem urządzenie które swym wyglądem, sprawia wrażenie bardzo wydajnego oraz wykonanego z wysokiej jakości komponentów. W praktyce jest jednak różnie.