Cyberlink PowerDVD 17 Ultra odtwarzaczem multimedialnym jakich mało + konkurs!

Niedawno na łamach bloga wspomniałem, iż poszukiwałem dobrego a zarazem intuicyjnego programu do edycji i tworzenia materiałów filmowych. Mimo otrzymania na forum kilku wartych uwagi przykładów od użytkowników, zdecydowałem się skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań firmy Cyberlink.

Mimo że "bawię" się tym programem dopiero niecały miesiąc, jeszcze długa droga przede mną.

Bloger czy blagier? O wpisach niekoniecznie udanych

Chyba każdy z nas czytelników i twórców, spotkał się ze wzrastającym ostatnio trendem pisania tandetnych tekstów na szybko, bez zastanowienia, byle tylko. Wertując wpisy nie tylko na naszym portalu, możemy natknąć się na wybroczyny słowne, potępianą interpunkcję oraz nadużycia multimedialne. Pamiętam te piękne czasy kiedy moderacja starała się zaprowadzić pewien ład i porządek w wymiarze znanym nam jako internet ale oczywiście musiały zadziałać pradawne siły, zwane wolnością słowa oraz płynnym regulaminem.

Director Suite 5 profesjonalnym asystentem w obróbce wideo i zdjęć

Z portalem jestem związany od prawie 6 lat. Przez ten czas zacząłem często udzielać się na forum i od pewnego momentu tworzyć wpisy blogowe. Początkowo zajmowałem się grami na system Android, ale zrozumiałem że ten szczebel technologii nie jest zbyt mile odbierany przez tutejszych czytelników. Zdecydowałem się porzucić temat telefonicznych gierek na rzecz testów sprzętowych i pełniejszego oprogramowania.