Blaupunkt SL02 — reprezentant niskiej półki cenowej, która potrafi zadziwić! + konkurs

Kiedy w połowie marca przeglądałem aktualności na stronie głównej portalu, natknąłem się na interesujący artykuł o premierze na rynku pierwszego telefonu marki Blaupunkt. Dla tych którzy nie za bardzo kojarzą - ta niemiecka marka zajmuje się produkcją różnorakiego sprzętu elektronicznego, a w szczególności wyposaża w elektronikę samochody na całym świecie.

Acer Predator Triton 700 — demon prędkości w niepozornej obudowie!

Granie na laptopie w dzisiejszych czasach to dobry wybór. Biorąc pod uwagę kosmiczne ceny kart graficznych oraz duże, ociężałe jednostki stacjonarne, zakup mobilnego centrum rozrywki będzie jak znalazł. Mimo że sprzęt dla graczy kojarzy się ze pstrokatym wyglądem oraz nagromadzeniem świecących elementów przy dość wysokiej jakości specyfikacji technicznej, to na rynku znaleźć laptopy z bardzo przystępnym wykonaniem.

Frostpunk — recenzja gry, która do cna rozpali wasze zmrożone serca... o ile jeszcze je macie!

W dniu dzisiejszym swoją premierę ma kolejna, dość mocno wyczekiwana gra znanego warszawskiego studia. Grupa 11 bit studios wyrobiła sobie poważanie na rynku dzięki premierze wielu gier a w szczególności głośnym This War of Mine, opowiadającym o losach ludności podczas wojny domowej. Mimo bardzo pozytywnego odbioru gry i wydaniu kilku dodatków, twórcy nie spoczęli na laurach, od razu zabierając się za kolejną produkcję.

Recenzja gry Double Kick Heroes — rytmiczna gra akcji z eliminacją zombiaków!

Prawie tydzień temu a dokładnie 11 kwietnia swoją premierę miała gra debiutującego, francuskiego studia Headbang Club. Double Kick Heroes to produkcja wzorująca się na klasycznych grach rytmicznych oraz muzycznych. Twórcy postanowili wpleść w znaną mechanikę elementy zręcznościowe oraz humorystyczne, tworząc ostatecznie bardzo przystępny dla fanów ostrego brzmienia, tytuł. Gra została wydana w ramach wczesnego dostępu ale i tak oferuje na dzień dzisiejszy ogrom możliwości.

Playtest: Pillars of Eternity II Deadfire

W związku z dość udaną zbiórką oraz fenomenalnymi recenzjami po premierze, studio Obsidian Entertainment zdecydowało się wydać kolejną część cyklu. By tego dokonać potrzebowali zebrać sporą sumkę w postaci 1,1 miliona dolarów. Fani nie zawiedli - i po kilku dniach od rozpoczęcia zbierania funduszy w serwisie Fig, kwota ta urosła aż czterokrotnie

Logickeyboard do Adobe Premiere Pro. Testy klawiatury skierowanej dla profesjonalistów!

Tak się kiedyś zacząłem zastanawiać, jak naprawdę wygląda praca profesjonalisty zajmującego się dla przykładu, montażem filmów. Interesujące było dla mnie to, czy potrzebuje do pracy jakichś wymyślnych akcesoriów czy bazuje na prostych, dostępnych urządzeniach wskazujących. Szybko okazało się że mój kolega z pracy zajmuje się właśnie składaniem filmów, w słynnym edytorze - Adobe Premiere Pro. 

Do codziennej pracy wykorzystuje zwykłą myszkę oraz klawiaturę, które są dla niego wystarczające.

Everything — recenzja gry w której wszystko ma swoje miejsce... wszędzie!

Tymże zagadkowym tytułem chciałbym rozpocząć dla was recenzję, nader niedocenionej gry o podłożu egzystencjalnym. Tak jak w przypadku niesławnego No Man's Sky tak i w tym, twórcy tytułu zdecydowali się ukazać nam piękno i ogrom świata w nieco innym wymiarze. Za produkcję odpowiadają panowie David O’Reilly oraz Damien Di Fede, którzy postanowili wpleść w rozgrywkę nieco filozofii i sprowokować gracza do zastanowienia się nad sensem żywota.

Chromebook - mój wierny towarzysz podróży, blogowania oraz niedocenione wsparcie w kuchni

Pod koniec 2015 roku miałem możliwość pobawić się wydajnym laptopem do prostych zadań. To co mnie urzekło w Acer V3-371 to jego szybkie działanie oraz innowacyjny (na tamte czasy) system Windows 10. Nigdy jakoś specjalnie nie pałałem miłością do laptopów, mając na uwadze znaczny spadek wydajności tuż przy progu terminu gwarancji urządzenia. Taką sytuację mam z Asusem żonki, któremu przydałby się mały "upgrade