Yi 4K Action Camera realnym pretendentem do detronizacji marki GoPro

Kilka dni temu wskoczył mi milion wyświetleń wpisów blogowych na naszym portalu. To bardzo pokrzepiająca wiadomość szczególnie w okresie przedświątecznym, kiedy to czasu coraz mniej a obowiązków więcej. W związku z tym postanowiłem napisać recenzję będącą pewną ofertą dla osób niezdecydowanych, a poszukujących pomysłu na dobry prezent świąteczny. Wybór padł na nową kamerkę sportową od Xiaoyi - Yi 4K Action Camera, potocznie nazywaną Yi 2.

Eventide 2: Lustro Czarnoksiężnika — recenzja + konkurs!

Jakiś czas temu na łamach bloga recenzowałem grę Legendy Wampirów - Prawdziwa Historia Kisilovy studia Artifex Mundi. W związku z niedawną premierą drugiej części niezwykłych przygód botaniczki Mary, otrzymałem do testów grę Eventide 2: Lustro Czarnoksiężnika. Pora sprawdzić czy kontynuacja dostarczy nam mocy wrażeń i wystarczy na kilka godzin wspaniałej, odkrywczej zabawy.

Współpraca Xiaomi z Philipsem daje efekty. Pora na lampę biurkową! + Konkurs

Od jakiegoś czasu zabierałem się za poszukiwania lampy biurkowej. Ta którą obecnie posiadałem dawała nieco za dużo światła, bez możliwości jego regulacji. Poszukiwałem lampy z możliwością regulacji natężenia światła, o minimalistycznym wyglądzie oraz z prostym i intuicyjnym sterowaniu. Kilka tygodni temu znalazłem wzmiankę że marka Xiaomi postanowiła wraz z Philipsem skupić się na rynku oświetleniowym. Chodziło głównie o wyprodukowanie tanich a zarazem przyjaznych oczom urządzeń oświetleniowych. Tak natrafiłem na model

Od niewinnego konkursu do windykacji

Rok temu miałem dość nieprzyjemną sytuację ze sprzedającym w serwisie olx.pl. Postanowiłem zakupić od niego telefon a gdy wysłałem mu zadeklarowaną kwotę, ten mnie nadzwyczajnie w świecie wystawił. Toczyłem z tym gostkiem batalię sądową którą na szczęście wygrałem, gdyż zgromadziłem masę dowodów i poszlak do niego prowadzących. Niestety, mimo wygranej sprawy firma windykacyjna nie miała co z tej osoby ściągnąć gdyż nigdzie nie miała zatrudnienia oraz konta osobistego. Dodatkowo - po małym, prywatnym śledztwie - okazało się że ta osoba prócz mojej sprawy, ma na karku kilka kolejnych.