Beta Battlefield 1 — pierwsze wrażenia

Wielu graczy z wielką uwagą śledzi postępy nad kolejną produkcją studia DICE, tym razem rozgrywającą się w czasach pierwszej wojny światowej. Battlefield 1 bo tak brzmi tytuł, to swoisty powrót do korzeni, oferujący udział w wirtualnej wojnie totalnej. W dniu jutrzejszym startuje otwarta beta dla każdego, który zgłosił chęć pogrania w nową odsłonę tytułu.

Krytycznym okiem o kosmicznym No Man's Sky

Tytuł na który czekałem dostatecznie długo, z którym wiązałem wielkie nadzieje bo w końcu tyle pokazano od momentu pierwszego pomysłu. Otrzymałem kopię do testów, nawet zacząłem pisać recenzję ale doszedłem do wniosku że takich mamy na pęczki w internecie. A moja byłaby tak bardzo krytyczna że sobie ją po prostu odpuściłem. W wielu serwisach growych recenzenci oceniają No Man's Sky na poziomie 5 - 6 punktów na 10, czyli średnio, bardzo średnio. Ci co dają więcej, zapewne dostali kasę za napisanie przychylnej recenzji, ale tracą w oczach swoich czytelników.

Layers of Fear: Inheritance oczyma dziecka, strach przedstawiony

Rynek polskich gier komputerowych zaczyna się ostatnimi czasy bardzo rozkręcać. I pomyśleć że nie tak dawno raczkowaliśmy z tytułami takimi jak Franko czy Polanie. Na ustach wielu graczy z całego świata coraz śmielej rozbrzmiewają znane polskie tytuły - Bulletstorm, This War of Mine, Superhot, seria o Wiedźminie czy ostatnio wydane Layers of Fear krakowskiego studia Bloober Team.