Powakacyjny zestaw akcesoriów od Natec; Extreme Media

Tak się złożyło że niedawno dostałem dużą paczkę akcesoriów do przetestowania od zaprzyjaźnionej agencji PR z którą współpracuję. Przed nami kilka wartych uwagi sprzętów - tych większych jak i mniejszych, ale każdemu przydatnych. W dzisiejszym wpisie przybliżę Wam warte uwagi produkty serii Extreme Media od Natec'a. Seria ta charakteryzuje się niską ceną oraz dobrą wydajnością swoich produktów. Dziś zajmiemy się powerbankiem o wysokim ogniwie oraz klasycznym selfiestickiem.

Multimedialny kombajn dla biznesmena. Recenzja wydajnego Samsunga Galaxy S8+

Ten wpis miał być suchą recenzją nowego smartfona marki Samsung, ale chyba nie obejdzie się bez wzmianek o innych modelach, porównaniach multimediów i mojego zrzędzenia o tym że czysty Android zżera mniej baterii. Przejdźmy może do konkretów. Jeszcze rok temu byłem wielkim fanem wspomnianej wcześniej marki, czego dowodem było coroczne zmienianie flagowców tej firmy na rzecz lepszej wydajności, bogatszego aparatu i unikalnego designu. Tuż po premierze

Odcinanie kuponów po Saints Row trwa. Recenzja gry Agents of Mayhem

Niecałe 11 lat temu powstała pierwsza część kultowej serii o gangsterach osadzona w nieco zabawnej kampanii fabularnej. Oczywiście mam na myśli serię Saints Row. Gracz wcielał się w niej w niedoszłego gangstera który miał obsesję na punkcie podporządkowania pod siebie całego miasta. Seria ta podbiła serca graczy ciekawą linią fabularną, humorystyczną odskocznią oraz całkiem pokaźnym arsenałem. Na przełomie lat, Saints Row doczekał się aż 5 części, ale po czwartej odsłonie tytuł zaczynał zaliczać zauważalny spadek popularności.

Polski cyberpunk skazany na sukces! Recenzja gry Observer

O krakowskim studiu Bloober Team zrobiło się głośno, gdy ponad rok temu wydali grę Layers of Fear. Tytuł ten został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków oraz społeczność graczy. Wprowadzał coś nowego a zarazem budował bardzo gęsty klimat. Od czasu premiery twórcy nie spoczęli na laurach, prężnie tworząc nowy tytuł który miał zaskoczyć swoim oryginalnym pomysłem oraz zaoferować bardzo gęstą i mroczną rozgrywkę.

Głośniki Logitech z533 w standardzie 2.1. Tyle wystarczy by dobrze pograć!

W ostatniej recenzji mogliście poczytać o słuchawkach dla graczy Genesis Radon 600. Postanowiłem pójść tą drogą i skupić się jeszcze na głośnikach stacjonarnych, które nie jednemu graczowi służą jako podstawowe narzędzie odtwarzające. Nie każdy gracz lubi korzystać ze słuchawek i zazwyczaj decyduje się na model znanej firmy, niekoniecznie stricte przeznaczony dla graczy. Obecnie od kilku lat korzystam z prostego zestawu firmy Logitech - X-230 w standardzie 2.1.

Od lustrzanki do kompaktu. Część 2 — Panasonic GX800K z gorącym 4K?

Tak jak wspominałem w poprzednim wpisie, zdecydowałem się powrócić do aparatu trochę mniejszego kalibru, aczkolwiek oferującego podobną jakość. W tym celu pożegnałem przyciężkawą lustrzankę Nikona i z otwartymi rękoma przygarnąłem aparat cyfrowy firmy Panasonic. Już na samym wstępie wspomnę że przy wyborze, nie wymagałem kosmicznych możliwości od takiego urządzenia i starałem się dobrać je w cenie nie większej niż 2500zł.