Braava Jet świetnym robo-mopem do małych mieszkań

Prawie pół roku temu na moim blogu recenzowałem robota sprzątającego Roomba 886 firmy iRobot. Muszę przyznać że było to urządzenie bardzo przydatne do utrzymywania czystości w mieszkaniu, choć przydałoby się jemu więcej funkcji a cena mogłaby być nieco niższa. Ostatnimi czasy, za namową żonki zdecydowałem się odezwać ponownie do producenta z prośbą otrzymania modelu mopującego podłogi.

Rocket League kolejnym nasionkiem w eSporcie

Na horyzoncie wiele znakomitych growych eventów - Intel Extreme Masters, Digital Dragons, T-Mobile Warsaw Games Week oraz Poznań Game Arena. Na każdej z nich możemy śledzić naszych ulubionych graczy walczących między sobą w taktycznych strzelankach, strategiach lub grach sportowych, przespacerujemy się po wielkich halach gdzie bardziej lub mniej znane studia oferują swoje gry oraz porobimy zdjęcia pięknym, skąpo odzianym dziew .... wróć!. Za daleko ... Tak.

Logitech C922 Pro Stream dla początkujących Vlogerów growych

Zawsze zastanawiałem się, jak to jest być Vlogerem growym. Czy prócz dobrego komputera i podstawowych umiejętności teatralnych potrzeba też świetnej kamery i rozbudowanego programu do edycji nagranego materiału czy też można sobie poradzić z najzwyklejszym sprzętem. Z odpowiedzią dotarła do mnie kamerka Logitech C922 Pro Stream oferująca możliwość nagrywania materiałów filmowych z wyłączeniem lub zmianą tła.

Watch Dogs 2 to takie GTA z hipster-hakerami

Mimo wielu wad i narzekań graczy, pierwszą część serii Watch Dogs uznaję za naprawdę dobry tytuł. Wcielaliśmy się w niej w sławnego hakera który postanawia walczyć z potężnym systemem w pojedynkę. O ile wątek fabularny był dość interesujący to wiele negatywnych opinii wzięło się z przedpremierowych obiecanek. Oferowano za dużo, ostatecznie oddano za mało. Downgrade graficzny, średnia wydajność, problemy z działaniem lub nawet uruchomieniem gry, były utrapieniem dla każdego który tytuł zakupił.