Recenzja gry Iconoclasts - bajeczna platformówka z zadziwiająco dobrym humorem + KONKURS!

Na rynku rozrywki elektronicznej prócz kolejnych odsłon znanych serii, ostatnimi czasy obserwujemy wielki wysyp gier wyścielonych klasyczną, wręcz rozpikselizowaną grafiką. Nie trzeba być geniuszem, by zauważyć iż wielu graczy postanawia znów zasiąść przy prostej jak konstrukcja cepa - mechanice i oddać swą duszę kroczącym po ekranie kwadracikom.

Genesis Krypton 800 — nowoczesna mysz komputerowa dla zapalonych prawo i leworęcznych graczy

W swojej karierze recenzenckiej miałem możliwość przetestowania wielu akcesoriów dla graczy komputerowych. Począwszy od klawiatur membranowych i mechanicznych, myszek a skończywszy na słuchawkach i głośnikach. Tak się złożyło że najczęściej lądują u mnie na warsztacie myszki. W dzisiejszej recenzji, chciałbym wam nieco przybliżyć bardzo fajne urządzenie marki Genesis. We wcześniejszych wpisach testowałem jej młodszych braci, model

Diablo-podobny klon w bardzo wczesnym dostępie. Recenzja Wolcen Lords of Mayhem!

Od momentu wprowadzenia platform dystrybucyjnych takich jak Steam, oddano twórcom możliwość wydawania gier we wczesnym dostępie. Są to przeważnie tytuły wciąż rozwijane, również przez społeczność graczy która taką grę zakupiła. Dla przykładu - Dead Cells - choć gra nie miała jeszcze swojej premiery, wciąż zaskakuje uaktualnieniami oraz dynamicznym rozwojem.

Po co likwidować złącze mini-jack w telefonie? W imię czego — bezprzewodowego postępu?!

Przy okazji przeglądania artykułów na stronie głównej portalu, natknąłem się na wpis poświęcony akcji przywracania w Samsungach, radia FM. W coraz to nowszych urządzeniach pomału zostaje wypierana ta forma odsłuchu stacji radiowych, na rzecz streamingów audio po danych komórkowych. Fajnie że Samsung posłuchał głosów niezadowolenia swojej społeczności i ma zamiar przywrócić taką funkcję w większości swoich modeli.

Remake klasycznych platformówek wciąż w modzie. Recenzja Wonder Boy: The Dragon's Trap w HD!

Nadszedł upragniony przez nas wszystkich weekend. W związku z rozpoczynającym się w dniu dzisiejszym dniem laby od pracy, postanowiłem dla Was napisać recenzję bardzo udanego remake'u, gry platformowej w którą miałem możliwość zagrać kilka lat temu. Oczywiście mowa o tytułowym wspaniałym chłopcu który podczas jednej z misji zamienia się w smoka ...

Powrót do dzieciństwa 

Niewiele pamiętam z tamtych lat spędzonych przy dawnych grach, tym bardziej ciężko było mi sobie przypomnieć jak wyglądał pierwowzór.

Roczny Lenovo Moto Z Play wciąż zaskakującym średniakiem. Jego niska cena kusi coraz mocniej!

Od prawie 4 lat, na łamach bloga publikuję swoje wpisy technologiczne. Tak to już jest z recenzentami sprzętowymi - którzy na co dzień mają bliski kontakt z nowinkami - mają bardzo często chęć wymiany sprzętu na nowy. U mnie było tak ze smartfonami. Początkowo uczepiłem się flagowców Samsunga które kupiły mnie swoimi podbitymi wyświetlaczami, potem przyszedł czas na Xiaomi który bardzo szybko przeleciał mi przed oczyma. Dopiero pod koniec roku 2015 zainteresowałem się marką Motorola.