Natec Panther 2.0 — mobilne głośniki do laptopa oraz na wypady plenerowe

Całkiem niedawno miałem możliwość przetestowania mobilnych głośników marki Natec - Lynx w standardzie 2.0 a dzisiejszym wpisie nieco przybliżę wam ich brata bliźniaka. Nowy model cechują podobne parametry techniczne ale widoczna jest różnica zastosowanych komponentów wykończeniowych oraz wizualnych. Z racji tego iż sprzęt jest bardzo podobny do poprzednika, skupię się głównie na jego różnicach.

The Bard's Tale IV: Barrows Deep — recenzja gry będącej przykładem nieco spóźnionej generacji

Tak to już jest z kontynuacjami serii że im większy numerek po tytule, to coraz większe nadzieje są z nim wiązane. Tym razem to nie samo studio a świadomy ruch rzeszy fanów serwisu Kickstarter, zdecydowało tchnąć życie w kolejną część barwnej historii o rozśpiewanym bardzie. Pod czujnym okiem tworzenia jakże zacnej produkcji stał sam Brian Fargo, autor pierwowzoru sprawując pieczę nad odpowiednim klimatem oraz wprowadzaniu nowych, nieco inwazyjnych mechanik.

MiVia Run 350 — tani smart-zegarek dla biegaczy już bez wsparcia producenta!

W swojej "blogerskiej" karierze, miałem możliwość przetestowania wielu inteligentnych zegarków oraz opasek sportowych. I choć jestem raczej zwolennikiem nagiej ręki to w przypadku tych drugich - w związku ze specyfiką mojej nowej pracy - wreszcie się do nich przekonałem. Tym co zawsze stawiałem na pierwszym miejscu przy wyborze inteligentnych zegarków był czas pracy na jednym ładowaniu. Nigdy nie potrafiłem zrozumieć fenomenu super atrakcyjnego zegarka w momencie jego ładowania każdego dnia lub nawet po paru godzinach.

Natec Lynx 2.0 — tanie, mobilne głośniki w standardzie 2.0

Kilka tygodni temu stanąłem przed wyborem głośników do komputera. Przez kilka lat korzystałem ze standardu 2.1 oferowanego przez markę Logitech, ale w pewnym momencie zdecydowałem że potrzebuję nieco więcej miejsca na oraz pod biurkiem. Stare głośniki sprzedałem a w ramach poszukiwań, korzystałem ze słuchawek. Podczas przeszukiwania internetu w celu znalezienia fajnych głośniczków do komputera, natrafiłem na dwa modele marki Natec które otrzymałem niedawno na testy. W dzisiejszym wpisie postaram się wam je nieco bliżej przedstawić. 

Donut County — nie szukaj dziury w całym

Gry typu Indie mają to do siebie że wyróżniają się na tle konkurencji, nowym pomysłem oraz niekiedy - indywidualnym podejściem do rozgrywki. Tak też jest z nową produkcją Bena Esposito, odpowiedzialnego m.in za What Remains of Edith Finch czy The Unfinished Swan. Tym razem twórca postanowił zebrać do kupy całe swoje doświadczenie w branży oraz przełożyć masę zjedzonych podczas produkcji gier, pączków - na swoje nowe dzieło.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege — fenomenalny symulator taktyczny na fali esportu + konkurs!

Bycie czynnym graczem to ciągłe wyzwanie, ocierające się o ograniczone zasoby zagospodarowania czasem wolnym oraz częstą chęcią doskonalenia już nabytych umiejętności. Trudności dodaje fakt iż osoby takie jak ja - mają na utrzymaniu rodzinę i dla niej czas muszą ustalać priorytetowo. Być może dorosłem do takowych standardów lub po prostu nowa praca wreszcie zaczęła uprzykrzać mi czas wolny...

Cooler Master MASTERMOUSE MM530 — gryzoń szyty na miarę prawdziwego gracza

Od jakiegoś już czasu mam okazje testować oraz recenzować przeróżne sprzęty dla graczy, w których zdecydowaną większość stanowią myszki. Dotychczas były to urządzenia sygnowane marką Genesis ale zdarzały się też modele Logitech G oraz Natec. Tym razem na warsztacie pojawił się kolejny gracz który postanowił zaistnieć na scenie esportowej - Cooler Master. Testowany przeze mnie model MASTERMOUSE MM530

Shadows Awakening — kolejny klon Diablo, któremu niestety daleko do doskonałości

Tak to już z klonami bywa, że starają się ze wszystkich sił zbliżyć do oryginału ale zaproponować również coś nowego, ciekawego. Tak było też w przypadku Shadows Awakening które od samego początku zaciekawiało swoją formą, ale szybko dopadało graczy znużenie powtarzalnością i monotonnością rozgrywki. Tytuł ten jest kolejną po Kult: Heretic Kingdoms częścią, kontynuującą historie odważnych bohaterów oraz odsłaniające mroczne tajemnice świata. 

Zarys fabularny

Awakening rozgrywa się w fantastycznym świecie opanowanym przez mroczną magię.

Xiaomi Mi Band 3 — drobna ewolucja, bez sporej rewolucji

Na początku czerwca swoją premierę miała nowa opaska, chińskiej marki - Xiaomi. Będące kontynuacją serii Mi Band urządzenie, zostało przedstawione z nieco odświeżonym wyglądem lecz postawiono na tę samą funkcjonalność. Tak się złożyło że od ponad miesiąca korzystam z tego modelu i wreszcie nadszedł czas na pewne podsumowania. Wielu potępiło markę za tak drastycznie niską ilość zmian względem poprzedników. Wystarczy sobie przypomnieć jak wiele dzieliło pierwszą opaskę od