r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

250 tysięcy programów InsERT-u

Strona główna Aktualności

InsERT - producent popularnego oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw, ogłosił, że liczba sprzedanych przez niego licencji przekroczyła 250 tysięcy. Jak informuje InsERT, na oprogramowaniu jego produkcji pracuje kilkaset tysięcy użytkowników (pojedyncza licencja do programów może umożliwiać jednoczesną pracę nawet na wielu stanowiskach).

Firma InsERT powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. Historia firmy zaczęła się od programu Subiekt - komputerowego systemu obsługi sprzedaży. W następnych latach na rynek trafiały kolejne wersje programu, a także Rachmistrz - komputerowa księga przychodów i rozchodów, Rewizor - system finansowo-księgowy, Kasiarz - system obsługi kas fiskalnych, Gratyfikant - system kadrowo-płacowy i Fabrykant - system wspomagania produkcji. W 1999 r. odbyła się premiera najpopularniejszych programów Insertu - Subiekta, Rachmistrza i Rewizora - w wersji dla Windows. W 2003 r. swoją premierę miała kolejna generacja programów z linii GT pracujących na platformie Microsoft SQL Server 2000.

Z okazji jubileuszu sprzedaży 250-tysięcznego pakietu firma InsERT zorganizowała w ubiegły weekend nad Zalewem Sulejowskim spotkanie dla pracowników, dystrybutorów, partnerów oraz prasy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.