Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Polityka na Dobrych Programach

Tytułem wstępu

Wbrew temu jak można by odebrać powyższy tytuł wpisu, będzie on miał charakter luźny, zabawowy. W końcu są wakacje.Jaki jest zatem cel wpisu? Otóż na DP istnieje odznaka „Polityk” (ceniony komentator). Pomyślałem sobie, że skoro odznaka nazywa się „Polityk” to do jej zdobycia można zabrać się politycznymi metodami. Zatem po kolei. Warunkiem zdobycia odznaki jest zebranie minimum 20 plusów (łapek w górę) pod co najmniej 50-cioma komentarzami.

Manifest mój

Humanista też jest smart

Pod hasłem tym kryje się pewna myśl będąca wynikiem własnych doświadczeń. Otóż w ogólnym odczuciu szeroko pojętego świata informatycznego humaniści są komputeroodporni. Natomiast w ogólnym odczuciu świata humanistycznego komputery to magia nie do opanowania. Znam ludzi reprezentujących oba te poglądy. Znam jednak również ludzi zadających kłam tym stanowiskom.

reklama

Wszystkie ręce na pokład!

A więc stało się! Wreszcie! Sieciowa gra osadzona w epoce żagli, błękitnego morza Karaibów zabarwionego krwią piratów.

Gotować się na bój. Refować żagle, posypać pokład piachem i odszpuntować działa. Jolly Roger na maszt. Bitwa! Dla zwycięzców złoto i rum, a dla przegranych szybkie spotkanie z Neptunem.

Dziwny ten wstęp odnosi się do niespodzianki, jaką z okazji 1 kwietnia uraczyli graczy producenci gry War Thunder. Można choć na chwilę przenieść się w epokę „piratów z Karaibów” i wziąć udział w bitwach morskich z minionej epoki.

Gra

Repetitio est mater studiorum — Anki

Czołem, Hello, Priwiet, Ave!

Witam wszystkich czytelników. Niniejszym rozpoczynam swą przygodę z blogiem na DP. Jak długo ona potrwa? Tego nie wiem. W każdym razie plany, pomysły i materiały do ich realizacji są. Przymierzałem się do tego dość dawna. W końcu znalazłem nieco czasu i postanowiłem go spożytkować w, mam nadzieję, efektywny (a może i efektowny) sposób. Zatem ad meritum.

Słowem wstępu

Człowiek uczy się całe życie. Niektórzy jednak czynią to świadomie i z określonym planem.