Custom Art FIBAE Black - personalizowane słuchawki polskiej firmy

 • @mgcompany gdzie raczej człowiek nie skupia się na samej muzyce

  Słuszna uwaga. Tu komfort jest chyba najistotniejszy. W innym serwisie można o tej ofercie przeczytać:

  "Custom Art wychodzi z dokładnie odwrotnego założenia, niż Apple. Zamiast wmawiać światu, że jeden rozmiar wystarczy, firma oferuje wykonanie słuchawek idealnie dopasowanych do ucha."

  https://www.spidersweb.pl/2019/05/custom-art-opinie-wizyta.html
  12.08.2019 9:21

Internet w Polsce podrożał. Najwyższe ceny mają Orange, UPC i Inea

 • @kilijanek
  Z ciekawości spojrzałem na info tej najtańszej oferty, bo słyszałem już o niej od znajomych w Łodzi. Wygląda na to, że dostępna jest w wybranych miejscach. Jeżeli jednak oferują to wszędzie, to różnie może być z ewentualną likwidacją awarii.
  09.08.2019 10:00

365 dni muzyki w roku z masowego produktu prosto do uszu

 • @roobal JBL
  Ten wątek może być ciekawy dla czytelników, a mogą go przeoczyć w wysypie komentarzy i dałem we wpisie PS 13 VIII 2019, gdzie szerzej poruszam temat.

  Konkretnie w temacie komentarza może być tak, że Samsung stawia na jakość z AKG, a na wzornictwo z JBL
  14.08.2019 9:55

 • @angh Unitry juz nie

  wiedza jak widać z Wikipedii, która zamyka się na historycznym zestawieniu
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Unitra

  kilka sekund wystarczy i nie przeszkadza nawet brak polskiej klawiatury, by trafić do informacji, co dzieje się z tą marką
  http://unitra.pl/
  13.08.2019 11:05

 • @Andrzej Tarnowski to nie jest audiofilski serwis

  Zamieściłem właśnie w PS pod wpisem link do opublikowanej dzień później informacji o polskiej ofercie spersonalizowanych słuchawek. To nie znaczy, że mam ochotę zamieszczać teksty w tym stylu. Nie będę przecież uczciwy opisując rozpakowanie, co jest polecane dla początkujących blogerów, bo to mnie nie interesuje. Nie mam także czasu na testy słuchawek, które pojawiają się na rynku i tym samym nie mogą wypowiadać się, jak sobie radzą z odtwarzaniem muzyki. Poruszyłem ogólnie kwestie słuchania muzyki, by podkreślić różnice z chwila relaksu i w trybie "ciągłym". W tym drugim jest się zdanym na ofertę masową i cieszę się z inicjatywy tej polskiej firmy. Tu widać zaletę różnorodności wpisów w serwisie.
  10.08.2019 9:51

 • @roobal wolę płacić za jakość mniej znanych marek

  W tym konkretnym przypadku może być jednak tak, że Samsung potrzebuje logo JBL by zaoferować słuchawki w lepszej klasie jakości. Tego typu podział zastosowała japońska Matsushita z Technics i Panasonics. Później wiele japońskich firm kupowało nazwy amerykańskie, by oferować sprzęt lepszej klasy. Tego typu decyzję mogli podjąć w Samsung, ale z jakiś powodów chcieli najpierw zarobić na niej szybkie pieniądze. Koreańska logika jest czasami trudna do zrozumienia.
  11.08.2019 10:00

 • @PREZESKIC analizy ilościowej

  a raczej jej interpretacji o zainteresowaniu czytelników, bo te statystyki napędzane są przez grono "nierozumiejących" - czemu mają czytać taki czy inny wpis :-)
  12.08.2019 9:57

 • @qbpm
  Samsung da za 2 grosze logo JBL na laptop z brzeczącymi głośniczkami u innego producenta, ale nie wrzuci do własnej dystrybucji słuchawk za 500 zł, które nie są warte nawet 35 zł. Podobnych zasad można oczekiwać od np McDonalds, czyli za 100 zł można spodziewać się produktu tej wartości. Co innego jest, gdy ktoś kupi gdzieś za bezcen markę np "Szarotka", żeby dla produktu za 15 zł dać skorzenie z legendarnym polskim radyjkiem i policzyć za to 35 zł.

  Widocznie są tacy zdolni, którzy kupują złe słuchawki za 500 zł, albo kogoś tak zdowala jakość tych za 35 zł, że droższe są dla niego gorsze.
  06.08.2019 13:29

 • @driitt Rozumiem kiedy cytujesz

  podpowiedź potrzebna była dla tych niewidzących :-)
  06.08.2019 14:04

 • @qbaz zajmuję się muzyką od ponad dobrych 20 lat. Obecnie nie czekam na przemienienie, tylko na jakąkolwiek poprawę!!!

  teraz wszyscy słuchją muzyki i nikt nie chwali się od ilu lat, więc to chyba jakieś niespełnione ambicje kompozytorskie
  06.08.2019 21:39

 • @qbaz
  Rozumiem, jakiś geniusz zaszczycił swoimi komentarzami w ilości ponad przeciętnej. A może te "uważaj" to tylko zaproszenie do rozmowy w ciemnym miejscu za budką z piwem
  07.08.2019 11:19

 • @qbaz
  Podobno szczytem bezczelności jest narobić komuć na wycieraczkę i zadzwonić żadając papieru, ale jak widać coś takiego z możliwościami Internetu to pestka
  07.08.2019 16:07

 • @Andrzej Tarnowski
  Cieszę się, że jakiś wpis mógł być przydatny. Z 4 tys. czytelników tego wpisu większość z pewnością go zrozumiała, że jest typu "bez komentarza". Nie był łatwy, bo miał zainspirować do samodzielnego myślenia, gdyż wszyscy jesteśmy "przeformatowani" reklamą, która pełna jest absurdów.
  08.08.2019 9:10

 • @BarbaraRadziwillowna chińskie guano

  Teoretycznie Unitra powinna mieć "dźwiękowo lepsze" słuchawki od wspomnianej w tekście oferty szwedzkiej, bo mniej zostało zainwestowane we wzornictwo. 2 kolorowy kartonik jest też tańszy. Cena hurtowego zakupu u chińskiego producenta niewiele się różni.
  05.08.2019 12:17

 • @angh pulitzera
  pulitzera za tekst na blogu - cóż za zniewalający intelekt w tym komentarzu. Mądre słowa i komentarz pod tesktem na głównej pewnie zaimponują na lata równie błyskotliwym
  05.08.2019 19:04

 • @qbaz Możesz mi odpowiedzieć, ale bez nerwów i zacietrzewienia, .... A może to po prostu Twój tekst, tylko pisany pod innym nickiem, że bronisz go jak Rejtan?

  logika godna nicka
  05.08.2019 19:13

 • @BarbaraRadziwillowna audiodupa

  Z treści komentarza wynika, że to ktoś zainteresowany lokalizacją magazynów z np słuchawkami. Natomiast każdy laik bez problemu znajdzie w Internecie informację, że Unitra ma także biuro w eleganckiej dzielnicy Orłowo i zachowała prestiżowy budynek w Warszawie obok hotelu Marriot
  06.08.2019 10:12

 • @Anonim
  I tu jest sedno wpisu. Jednym wystarczają słuchawki za 15 zł i bardzo słusznie doceniają, że kabelek wytrzymuje dłużej. Inni wolą znacznie droższe słuchawki, bo mają większe wymagania przy odtwarzaniu muzyki. W obu przypadkach jest to masówka z Chin i jakość odtwarzania zależy tu od tego typu przedziału cenowego. Jest jeszcze trzecia grupa, ale bardzo nieliczna, bo głośniki hi-fi nie są przecież poręczne w podróży :-)

  W tym wysypie quasi lingwistycznego jazgotu przeoczyłem, że ten anonimowy komentator już wcześniej poruszył ten temat
  06.08.2019 10:37

 • @macminik nikt nic sensownego nie pisze

  Jedni liczą na pochwalę, jak od pani w szkole i piszą wypracowania ze ściągniętą z Internetu informacją, która jest powszechnie dostępna, a inii wolą coś od siebie dla czytelników myślących samodzielnie. Ta grupa jest bardzo liczna i wie, że treść wpisu powyżej jest typu - bez komentarza. Kilku cztyelników robi jazgot, bo nie rozumie. Jazgot o niskiej jakości tego serwisu robią także pod tekstami innych autorów.
  06.08.2019 11:16