Google bierze się za bąbelki. Wiadomości z interfejsem rodem z Messengera

 • Bąbelki czy dymki do rozmów pojawiły się w iChat na Mac OS X w 2002 roku....
  30.12.2019 22:34

Apple chce wprowadzić Maca dla graczy? Obiecują "rozsądną cenę"

 • @Kapte Oh... nie zauważyłeś, że od blisko 20 lat Apple przyjęło ogólne standardy jeśli chodzi o peryferia, ma udział w ich tworzeniu u wdrażaniu ? Nie twierdzę, że je wymyśla, ale nie można pominąć faktu, że gdy Apple wprowadzało wraz z pierwszym iMacie USB, w świecie PC była to czysta abstrakcja i obiekt drwin wręcz. To samo dzieje się obecnie z USB-C.

  Kwestia druga, Apple nie ma potrzeby wymyślania nowego standardu dla gamingowych myszach czy innych kontrolerów. Owszem, zakładając że taka lini komputerów powstanie, z pewnością opracują własne urządzenia i pewnie nie będą tanie, ale będzie to ogólny standard USB albo BT. Niey nie będzie wymyślał portu bo po co. Lepiej sprzedać więcej dodatków w ogólnym standardzie bo może ktoś kto ma PC się skusi, a potem zmieni platformę. Ta filozofia działa od 1997 roku do dziś i pewnie się sprawdza skoro Apple nadal istnieje.
  30.12.2019 8:16

 • @baton2010 Sugerowałbym przeczytać artykuł jeszcze raz, powoli i bez zbędnego spinania odbytu. Ogryzek nic nie sugeruje... ba... nawet nie wspomina o takim komputerze. To jedna z wielu plotek. Równie dobrze możemy się zastanawiać, czy rakieta Apple do lotu na marsa za 60 pierdylairdów jest konkurencyjna dla projektu Muska, czy nie.... to tylko plotki, a cena - to nawet wynika z samego artykułu - jest owocem rozważań jakiegoś Chińczyka, Wietnamczyka czy kogoś tam innego, które snuje na podstawie tego co mu się wydaje....
  28.12.2019 16:28

 • @Anonim Jest coś takiego jak Bootcamp...
  28.12.2019 16:29

 • Po pierwsze: Nie wiem czemu wszyscy się tu zaczynają spinać, jakiż to błąd robi Apple choć... Apple nic na ten temat nie mówi. To tylko domysły jakiegoś gościa z bambusowej chatki w Azji, który na podstawie plotek wyliczył sobie, że taki komputer może być taki a nie inny i kosztować tyle a nie więcej czy mniej. Króto mówiąc, przeżywamy to, co ktoś wymyślił, usłyszał... może po pijaku, a może na kacu....

  Po drugie: Nie wiem czy Apple przetrwa konfrontację z graczami, bo ci jak wiadomo, uwielbiają zamieniać swoje komputery z choinki i iluminacje, a tego Apple nie lubi :-) Jeśli komputer ma być w stylu iMaca (co ze strony funkcjonalnej byłoby niezłe), ma poważną wadę. Nie ma gdzie dodać tych światełek... no chyba że taśmami Led obkleić krawędzie ekranu.

  Po trzecie: Dla tych co wyznają i kultywują zasadę "nie wiem, nie znam się, ale się wypowiem" zaskakująca informacja. komputery Apple obsługują myszki USB i klawiatury USB oraz rozmaite inne duperele podpinane przez USB. Nie trzeba kupować tej myszki od Apple, ale można sobie kupić taką za 17 zł i będzie działać, naprawdę !!!
  28.12.2019 16:34

 • @Sidkwa Owszem, ale to projekt Apple a nie kupiony u Samsunga. Nie da się wszystkiego samemu robić... choć Apple do tego dąży coraz bardziej.
  28.12.2019 20:49

 • @Anonim A niby z jakiego powodu. Projektów które Apple porzuciło jest pół piwnicy w Cupertino. Niektóre były tak pewne jak nic innego.
  28.12.2019 22:47

iPhone XR najlepiej sprzedającym się smartfonem 2019 roku

 • @LORDEK Weź jednak pod uwagę fakt, że użytkownicy jabłubszkofonów zmieniają swoje słuchawki nie co roku, ale najczęściej co dwa, trzy lata. Biorąc pod uwagę, że iPhone swoją funkcjonalność bez trudu zachowuje przez 5 lat, to całkiem dobry wyniki choć przyznam, XR wybitny nie jest.
  27.12.2019 15:28

 • @Dominimek A no to jak Ty to wszyscy....
  28.12.2019 11:11

Ksiądz nie chce Internetu od Lucyfera. Apeluje o zmianę nazwy Wi-Fi

 • Czyżby księżom przeszkadzała aż tan bardzo sieć imieniem brata Jezusa ?
  25.12.2019 18:47

Microsoft przygotował dla użytkowników prezent na Święta. Ma wprowadzić zimowy nastrój

 • @Rosward Windows zabija kreatywność
  24.12.2019 11:25

 • @UrbexKogucik Podpowiem Ci, Twój Windows też umożliwia. Spytaj kogoś jak to się robi, to Ci podpowie.
  24.12.2019 14:23

Użytkownicy iPhone X zirytowani czasem pracy na baterii, a fizyki nie obejdą

 • @imod Nie wiem doprawdy dziecko o co Ci chodzi ze słuchawkami. Jeśli masz jakiś problem, roszczenia to napisz publicznie. Nie przypominam sobie, abym Ci cokolwiek sprzedawał. I po raz kolejny nie zgadzam się być nazwał złodziejem mnie lub moją rodzinę.

  Krótko mówiąc... albo wyjaśnisz o co Ci chodzi albo przestań mnie obrażać.

  I sugeruję dobrze zastanowić się nad tym co napiszesz, gdyż zrobiłem zrzuty z każdej Twojej wypowiedzi sugerującej że jestem złodziejem bez cienia dowodu i jeśli dalej masz ochotę się tak bawić, poświęca 2 godziny i w poniedziałek pofatyguję się by złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z art. 216 KK, a to że ukrywasz się pod nic nie mówiącym nikim imod niewiele zmienia w tej sprawie.

  Więc ?
  28.12.2019 22:50

 • @imod @jd90 Czy redakcja naprawdę ma zamiar tolerować taki poziom reprezentowany przez imod ? Gość bez uzasadnienia wyzywa mnie od złodzeji i pozwala sobie na jakieś wycieczki rodzinne. Szczerze mówiąc, gdy zaczynałem funkcjonowanie na tym portalu, jakiś poziom był utrzymywany, teraz gość mający staż mniejszy niż oranżada przydatności do spożycia robi tu co chce.

  Szanowna redakcjo... naprawdę ? Nie jesteście w stanie zdyscyplinować ludzi którzy nie potrafią funkcjonować nie tylko zgodnie z regulaminem ale nawet ze zwykłymi zasadami współżycia w sieci ?
  28.12.2019 23:01

 • @imod Spytam krótko... What's are You periling about ? Nie wiem o jakich słuchawkach jesteś łaskaw bełkotać. Gestapowców... może w twoim świńskim środowisku jest to praktykowane, u mnie nie. Nie jestem przedstawicielem żadnej korporacji. Czyim jesteś Ty przedstawicielem ?

  Co do kabla... Znajdź sobie w sieci czym się różni akcesoria Lightning z MFI od tego nie z MFI i wyciągnij wnioski. Trzeba trochę pokopać, ale jak nie dasz rady znaleźć.... to i tak niewielka strata.
  29.12.2019 9:30

 • @imod MFI to nie tylko pieczątka ale mały układ wewnątrz. Nie odrobiłeś lekcji.. co mnie nie dziwi. Jaki ma wpływ ? Brak MFI w telefonach 5s i 6 bardzo często prowadził do uszkodzenia układu U2/Tristar, a co za tym idzie... do uszkodzenia baterii. Późniejsze modele były bardziej odporne, jednak czasem się to zdarza. Więc.... słabe to twoje inżynierskie widzenie....

  Dobrze, że samozwańczy.... więc bez wielkiego znaczenia, tak jak ten gość stojący na Rynku Głównym i wieszczący koniec świata...
  29.12.2019 19:38

 • @[mention user=490100][set-i][/mention] Ok następnym razem się postaram ;-)
  26.12.2019 9:53

 • @SzymonM ale wiesz ze kabelek Lightnjng aby był w pełni bezpieczny ma maleńki układ we wtyczce i jest oznaczony jako MFI. Jeśli go nie ma, może uwalić baterie lub płytę jeśli jest podłączony do jakieś dziwnej ładowarki. Kabelki za 5 zł nie maja tego układu. Wiec jednak ma to znaczenie.

  A cała masa 5s i 6 poległa właśnie przez kabelki bez MFI
  24.12.2019 11:24

 • @Anonim Tak tak. Oczywiście. Tylko dziwnym trafem te zamieniki z tej samej fabryki średnio po roku puchną. Wymieniłem pewnie setki baterii w iPhone i tych oryginalnych, spuchniętych widziałem może 10 szt. Nie oryginalnych tak około 60% albo już puchła albo zaczynała. Niektóre nawet wydzielały jakieś dziwne osady.
  24.12.2019 14:22

 • @Anonim Dokładnie tak jest. Można znaleźć coś w rozsądnych pieniądzach.
  24.12.2019 23:26