SMS Audio vs Beats by Dr. Dre. Co z tego wyniknie?

Mając okazję przetestowania słuchawek SMS Audio wręcz nie mogłem nie zrobić porównania z konkurencyjnymi produktami firmy Beats. Niestety nie miałem możliwości otrzymania do testów sampla od producenta, tak więc sprawdziłem je w jednym ze sklepów z produktami RTV/AGD. Oto moje wnioski na temat obu produktów. Do porównania użyłem Beats by Dre Mixr oraz SMS Audio Street Over-Ear Wired.

Kupiłem CB-Radio. Gadżet czy niezbędny element każdego auta?

Od czasu do czasu zdarza mi się pokonywać dłuższe trasy samochodem. Czasami sam, czasami z kimś, jednak akurat ta kwestia jest mniej ważna. Oprócz samej nawigacji (korzystam z map Google), która pokazuje mi gdzie w danym momencie są jakieś utrudnienia w ruchu oraz informuje o zakorkowanych trasach postanowiłem nabyć inne urządzenie, którego oczywiście kiedyś używałem, jednak nie posiadałem na własność. Mowa oczywiście o CB Radiu, które umożliwia komunikację pomiędzy innymi użytkownikami radiostacji. Gdzie stoją "misiaki", jak wygląda "ścieżka" do Warszawy itd.

Kolejny test produktu SMS Audio - Over-Ear ANC

Tym razem kolejny test produktu SMS Audio. Miałam okazję przetestować model Over-Ear, tak więc mamy porównanie do bezprzewodowych, testowanych wcześniej Over-Ear Wireless. 50 Cent to jeden z najsłynniejszych raperów mający za sobą ciężkie dzieciństwo a następnie młodość. Jednak dzięki temu, że wierzył w swoje możliwości oraz za wszelką cenę dążył do spełnienia marzeń Curtis stał się najbardziej rozpoznawalnym artystą w branży nawet poza hip – hopowej. Na początku kwietnia muzyk pojawił się w Polsce w celu promowania swojego najnowszego osiągnięcia, a mianowicie słuchawek.

Słuchawki 50 Centa czyli test Over-Ear Wireless

Curtis James Jackson III znany bardziej jako 50 Cent w ostatnim czasie zainteresował się tworzeniem produktów, które w pewien sposób zbliżą użytkownika do wykonawcy danej piosenki poprzez nienaganną jakość stworzonego sprzętu. Artysta ceni sobie jakość każdej rzeczy jakiej używa. W wyniku czego postanowił podzielić się tym z nami. Jako, że miałam możliwość sprawdzenia ich w praktyce, a lubię dobrą jakość stwierdziłam, że podzielę się z Wami moimi wrażeniami. Szybki test słuchawek Over-Ear Wireless powinien przedstawić najważniejsze zalety i wady tego modelu. Sprawdźcie!

Zaprojektuj własnego, indywidualnego pendrive!

Są konkursy, które nie mają sensu (100 iPhone z powodu braku ofoliowania itd...), a są takie, na które warto zwrócić uwagę. Sądzę, że takowym jest np. ten organizowany przez Alsen i Wilk Elektronik. O co chodzi?

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy pozwolić swojej wyobraźni na szaleństwo, a następnie zaprojektować pamięć USB w formacie karty kredytowej (na zdjęciu) dla siebie, bądź może znajomego.

Pomysł na Dolinę Krzemową

Cześć! Jako, że sprawa wydaje się być ciekawa, to cóż - zachęcam do lektury tego newsa. Być może to akurat Ty zdobędziesz nagrodę główną!

Warsztaty start-up to zawsze duża szansa na podzielenie się swoimi pomysłami, zdobycie wiedzy i nawiązanie kontaktów. Odbywający się w tym roku w Katowicach DigUp StartUp to również możliwość wyjazdu do Doliny Krzemowej – światowego centrum IT.DigUp Startup rozpocznie się 28 września w Galerii Rondo Sztuki w Katowicach.

Mistral Traveler II - fajny sprzęt za rozsądną cenę.

2 tygodnie temu, w sklepie internetowym zakupiłem tablet Mistral Traveler II. Przeczytałem recenzję o nim na TechOn.pl i bardzo mi się spodobał, ponieważ szukałem sprzętu do kwoty 500 zł. Mistral kosztował zaledwie 450 zł, co jest kwotą bardzo korzystną, patrząc na jego specyfikację.

Szukałem tabletu, przede wszystkim z 7 calowym ekranem i dobrą nawigacją, ponieważ bardzo często jestem w podróży.

Top 10 tabletów porównywarki Nokaut.pl

Zainteresowanie tabletami w ciągu ostatniego roku wzrosło w Polsce aż dziesięciokrotnie. Porównywarka cen Nokaut.pl przedstawia modele, które cieszą się największą popularnością wśród użytkowników.

Popularność tabletów ze względu na system operacyjny

W zależności od systemu operacyjnego na którym pracują urządzenia, możemy podzielić tablety na pracujące z systemem iOS, który dedykowany jest wyłącznie produktom firmy Apple oraz tablety z systemem Android, używanym w modelach pozostałych producentów.

Test chłodzenia: Cooler Master Hyper 412 Slim

Tym razem test typowego hardware. Będzie krótko i na temat, ponieważ akurat w tym wypadku najważniejsze są wyniki, a nie wygląd itp. Mowa oczywiście o coolerze firmy Cooler Master, która znana jest ze swoich dobrze wykonanych produktów. Cena w miarę dobra – 160zł za Hyper 412 Slim. Jak sprawdzi się w pojedynku z grzejącym się w miarę mocno procesorem – Core i5 2500k kręconym aż do 4.7 GHz? Sprawdźmy.

Producent oczywiście skonstruował swój produkt tak, aby był uniwersalny jeśli chodzi o podstawki.

CM Storm Sentinel Aadvance II - ideał?

Czasy poczciwej myszki, która ze mną pracowała i grała już minęły. Zasłużyła ona na emeryturę – działa teraz z moim tatą. Ja zacząłem zastanawiać się nad czymś, na czym pogram i w końcu będę miał myszkę z prawdziwego zdarzenia. Wiele opinii przeczytałem, wiele dyskusji zawartych na forach i w końcu zdecydowałem się na zakup tej, która sprawi, że może coś w końcu kiedyś wygram, a nie będę zajmował ciągle te gorsze miejsca w rankingach – czy to w Counter-Strike, czy w inne gry.