Nowy wygląd strony głównej i ambitne plany!

 • Najpierw pcworld potem chip schrzanili swoje strony i w efekcie przestałem już ich odwiedzać, a teraz wy jedyny portal technologiczny gdzie było wszystko dobrze poukładane i czytelne i dobre artykuły idziecie w ich kierunku? Co to jest jakiś pudelek, czy serwis IT? Wrzucacie tutaj motoryzację, po co? Jak mnie to będzie interesowało to sobie ma stronach motoryzacyjnych poszukam a nie na portalu IT, no chyba że to już jest temat poboczny tego serwisu. Starsza strona była lepsza i czytelniejsza. Każdy artykuł był z opisem zwartości a nie same nagłówki. I blogi też marginalizujecie, które potrafią być naprawdę dobrze napisane? Co się z tym portalem dzieje? Na początku myślałem że to jakaś awaria strony czy coś podobnego. Jedyny plus to czarny motyw, który zapewne mógł zostać w starej dobrej wersji strony. Będę musiał przemyśleć rezygnację z tego portalu, jeśli to będzie dalej w takim kierunku szło
  13.06.2018 0:40

Piętnaście lat dobrychprogramów. Konkurs z dziesiątkami cennych nagród!

 • Stronę Dobreprogramy odwiedzam codziennie nawet po kilka razy i zawsze w pierwszej kolejności. Lubię wasz serwis za to że przede wszystkim jest dużo bardzo dobrej treści z branży IT, jak również macie najlepsze forum w tej tematyce. Strona ta w porównaniu do konkurencyjnych stron, z których to zrobiły się pudelki i żadnej rzeczowej informacji tam już od dawna nie ma - to dobreprogramy nadal jest tutaj portalem numer 1. Także layout strony który nie jest jak w konkurencji gdzie wszyscy idą za kafelkową modą i są właściwie same obrazki, a jak dla mnie to na komputerze się to bardzo ciężko przegląda co mnie jako użytkownika ostatecznie do takich portali zniechęciło, tutaj jest schudnie i przejrzyście i czytelnie. Cała społeczność która współtworzy ten serwis również zasługuje na pochwałę, bo tworzą oni bardzo dobre blogi, na różne tematy i naprawdę lubię je czytać, jak i niektóry projekty czy pomysły stąd wyniesione wdrażać u siebie. Dobreporgramy jest także moją pierwszą stroną, z której ściągam jakiekolwiek programy - dopiero jeśli tutaj nie ma tego czego potrzebuje to szukam gdzie indziej. Dobreprogramy wszystkiego najlepszego i trzymać tak dalej.
  07.12.2017 14:00

Dzięki najnowszym aktualizacjom Internet Explorer nie boi się ataku FREAK

 • Nie wiecie może skąd wsiąść tapetę, która kryje się pod oknem Windows Update z powyższego print screena?
  21.03.2015 16:43

AIMP

 • AIMP 3.60.1483 zawiera jakieś wirusy. Firefox blokuje pobieranie. Pobrałem z oryginalnej strony producenta i jest ok.
  28.02.2015 9:32

 • @Ostatni Mohikanin: zawsze korzystam tylko i wyłącznie z bezpośrednich linków
  10.04.2015 19:18

Atari część X — ostatnie 8-bitowce

 • Dobry wpis. Ja miałem atari 65 XE, pamiętam wgrywanie gier z magnetofonu, albo odpalanie zwykłych kaset z muzyką.
  21.02.2015 16:20

VirtualBox

 • U mnie na wersji 4.3.22 nie działa bootowanie z sieci, w wersji poprzedniej jest wszystko ok. Ostatnio jest dużo problemów z Virtualboxem.
  21.02.2015 11:57

To już tradycja: ostatnie aktualizacje Windowsa uszkadzają system

 • Potwierdzam problem. U mnie poprzez tą aktualizacje nie mogę uruchomić wirtualnej maszyny na virtualboxie. Pod odinstalowaniu tej łatki wszystko działa.
  11.12.2014 15:32