2BeDone light 2BeDone light 1.0.0.36

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja 2BeDone light jest narzędziem do zarządzania zadaniami i notatkami. Dzięki wsparciu dla konta, nasze dane możemy synchronizować pomiędzy różnymi urządzeniami.

Ekran główny aplikacji dzieli się na 5 zakładek. Porządkują one nasze zadania według statusu ich wykonania/czasu. Na dolnej belce znalazły się przyciski przenoszące na do najważniejszych części programu oraz umożliwiający dodawanie nowego zadania. Tworząc je określamy temat, szczegóły, a także datę, ważność, przypomnienie i cykliczność. Choć część opcji skrywa się pod symbolami, nikt nie powinien mieć problemu z ich odczytaniem.

Wspomniane wcześniej konto nie jest obowiązkowe. Warto je założyć ze względu na wspomnianą synchronizację, ale jeżeli z jakiegoś powodu nie chcemy tego robić, dalej mamy możliwość korzystania z aplikacji. Dodatkowo w 2BeDone light znajdziemy moduł notesu oraz spotkań pomiędzy którymi przełączamy się z poziomu rozwijanego menu. Ustawienia prezentują się jak na razie skromnie i dotyczą głównie kafelków oraz opcji synchronizacji.

W wersji lite 2BeDone oferuje nam limit dodawanych treści. Za pełną trzeba zapłacić około 20 zł. Jednak dzięki edycji darmowej każdy może sam sprawdzić i ocenić czy aplikacji spełnia jego wymagania i warta jest tej ceny. Na pewno prezentuje się ciekawie na tle swoich konkurentów, zwłaszcza dzięki połączeniu trzech modułów: zadań, notatek i wydarzeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!