r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

2X Client RDP

Strona główna Android Narzędzia Zdalne pulpity i łączenie urządzeń

2X Client RDP jest klientem połączeń zdalnego pulpitu systemów Microsoftu oraz połączeń do serwera aplikacji 2X.

Galeria programu

Aplikacja ta pozwala na połączenia z pulpitem zdalnym dostępnym standardowo w systemach Windows od XP do 8 (włącznie z edycjami serwerowymi) w wersji Professional lub wyższych.

2X Client RDP posiada wszystkie standardowe opcje konfiguracji, jakich można wymagać, by zwiększyć wydajność przy słabym połączeniu sieciowym. Możemy dzięki temu wyłączyć opcje wizualne systemu, usunąć tapetę czy wyłączyć animacje okien.

Aplikacja oprócz serwera RDP może także łączyć się z serwerem aplikacji 2X, który jest osobnym produktem, wymagającym skonfigurowania we własnym środowisku. Rozwiązaniem warto się zainteresować, gdyż dzięki niemu możemy udostępniać programy, do których podłączymy się klientem 2X i będziemy z nich korzystać na tablecie/telefonie tak jakby były na nim zainstalowane.

Dużym minusem aplikacji jest brak obsługi połączeń z włączonym uwierzytelnianiem na poziomie sieci (NLA) oraz brak opcji importu/eksportu zapisanych połączeń sieciowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.