r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

3 klasyczne gry Microsoftu za darmo dla Windows 8 i Windows Phone 8

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Pamiętacie największe hity umilające czas użytkownikom okienkowych systemów firmy Microsoft? Gry takie jak Saper, Pasjans czy Mahjong to klasyka, do której po dziś dzień się wraca (rozkładając karty nawet wtedy, gdy powinno się pracować — tu pozdrowienia dla urzędników). Te trzy pozycje, w lekko ulepszonej formie, są już dostępne również na urządzenia z Windows 8 oraz Windows Phone 8. Upubliczniono je zupełnie bezpłatnie.

Poza usprawnioną szatą graficzną, doczekaliśmy się także osiągnięć, opcji rywalizacji ze znajomymi, rankingów czy statystyk z rozgrywki. Można również rozpocząć zabawę na jednym ze swoich urządzeń, aby dokończyć ją na innym obsługiwanym (PC, smartfon, tablet). Microsoft Solitaire Collection umożliwia układanie pasjansów w jednej z 5 odmian gry, Mahjong (czy też Madżong) pozwoli się zrelaksować przy klasycznej rozrywce umysłowej rodem z Chin, a w Saperze wiadomo — pomylimy się (nie)raz...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.