30 GB w Orange Cloud za darmo

Strona główna Aktualności

O autorze

Wszyscy abonenci Orange, którzy korzystają z telefonów komórkowych z abonamentem, Neostrady samodzielnie bądź w pakiecie lub Internetu mobilnego na abonament, otrzymają dostęp do powiększonego dysku Orange Cloud. Przestrzeń dyskowa została poszerzona z 5 GB do 30 GB i nadal nic nie kosztuje.

Darmowa jest nie tylko przestrzeń do przechowywania danych. Klienci Orange korzystający z łączy mobilnych nie zapłacą także za dane przesłane do Orange Cloud podczas synchronizacji plików między dyskiem i urządzeniami. Poza możliwością przechowywania i synchronizacji plików Orange Cloud pozwala także na tworzenie kopii zapasowej listy kontaktów i synchronizację kalendarza. Co ważne, serwery ulokowane są na terenie naszego kraju.

Jeśli 30 GB to nadal za mało, można dokupić dodatkową przestrzeń. 10 GB kosztuje 4,99 zł miesięcznie, 25 GB – 12,90 zł, 50 GB – 22,90 zł, 100 GB zaś 44,90 zł miesięcznie.

Pozostali klienci Orange, czyli korzystający z telefonii stacjonarnej oraz Zetafonów, oraz wszyscy inni użytkownicy, mogą otrzymać 1 GB w Orange Cloud za darmo, jeśli tylko zarejestrują się na portalu orange.pl. Z chmurą Orange można komunikować się za pomocą programów dla Windows i OS X, aplikacji mobilnych dla Androida oraz iOS, a także z przeglądarki.

© dobreprogramy
s