r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

30 Mbit/s w UPC

Strona główna Aktualności

O autorze

Operator sieci kablowych UPC podwyższył prędkości transferu danych w usługach dostępu do Internetu.

Najwyższa prędkość pobierania spośród ofert świadczonych przez operatorów w Polsce - 30 Mb/s będzie dostępna w pakiecie Ultra (dotychczas 20 Mb/s), abonament przy umowie na czas nieokreślony wynosi 120 zł brutto. Można również uzyskać zniżki przy zakupie pozostałych usług operatora - w takim przypadku za 30 Mb/s zapłacimy 96 zł. Prędkość wysyłania w pakiecie Ultra wynosi 2 Mb/s.

Przyspieszeniu uległy również pozostałe usługi UPC: prędkość pobierania w pakiecie Turbo wzrosła z 10 Mb/s do 15 Mb/s, w pakiecie Sprint z 2 Mb/s na 5 Mb/s oraz w pakiecie Student z 512 Kb/s na 1 Mb/s. Dodatkowo w usłudze Sprint została zwiększona prędkość wysyłania danych do 512 Kb/s. Za w/w pakiety trzeba będzie zapłacić odpowiednio: Turbo 90 zł (72 zł w promocji), Sprint 75 zł (60 zł w promocji) oraz Student 50 zł (40 zł w promocji).

r   e   k   l   a   m   a

Zmiany w ofercie dotyczą również obecnych klientów UPC, ale tylko tych, którzy mają podpisane umowy na czas nieokreślony. Klientów, których obowiązują umowy podpisane na czas określony, zmiany w ofercie nie będą dotyczyć, chyba że zamówią dodatkową usługę. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie internetowej operatora.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.