Battlefield 3 Poradnik Part One - Engineer

Witam ponownie. Część poradnika zawierającą opis dla klas postaci wraz ze strategiami oraz innymi poradami opublikować mam zamiar w trochę większym tempie. Resztę zacznę dodawać później ponieważ niektóre aspekty wymagają też jeszcze końcowej analizy. A tak więc zapraszam do lektury.

Przegląd klasy Engineer

Enginner zwany w polskiej wersji gry Inżynierem a przez polskich graczy również mechanikiem, a także panem złota rączka :).

Battlelog - a co to?

Witam, ponownie do głowy wpadł pewien pomysł to i go trzeba zrealizować. Chciał bym wam przedstawić i zaprezentować Battlelog - Social Network dla graczy Battlefield 3. Wpis według mnie pojawia się zbyt późno ale lepiej późno niż wcale. Wypadło mi jakoś z głowy aby o nim napisać. A więc zapraszam do lektury.

Wielu graczy (mowa o graczach konsolowych) nawet nie wie, że istnieje Battlelog. A więc może dzięki temu wpisowi dowiedzą się o Battlelogu. A i przy okazji zwykły internauta nie będący w temacie zapewne kilku z was też nie wie czym jest Battlelog.

Battlefield 3 Poradnik Part One - Assault

Poradnik dla klasy Assault (Szturmowiec) zawiera różne przydatne dla Ciebie informacje, sztuczki, strategie i wiele innych. Mianowicie zobaczyć chcę czy Wam się spodoba w takiej wersji. Jeżeli coś pominąłem daj znać w komentarzu :-)

Przegląd klasy Assault

Klasa Assault jest chyba najbardziej znaną klasą każdemu graczowi gier z gatunku FPS: wyposażony w standardowy karabin szturmowy , którym może się posługiwać bardzo dobrze na krótkim i średnim dystansie oraz apteczkę i defibrylator które to nie raz nas uratują.

Battlefield 3 Poradnik Part One

Witajcie Żołnierze. Ostatnimi czasy mam trochę wolnego czasu więc postanowiłem napisać coś z sensem większym lub mniejszym. A mianowicie taki trochę większy poradnik dla Battlefield 3, publikował będę na części bo naprawdę będzie sporo. Dotyczy on wszystkich platform dla gry. Zapraszam do lektury.

W tym przewodniku, znajdziecie strategie, taktyki i wiele informacji, dzięki czemu będziecie zaczynać wygrywać więcej gier oraz poprawicie swoje umiejętności w grze on-line. W Battlefield 3 jest ogólnie wyższy poziom rozgrywki niż u konkurencji oraz w innych grach FPS.