iPhone X — pierwsze wrażenia

Po trzech długich latach z Sony Xperią Z3 Dual Sim już jakiś czas temu uznałem, że czas na zmianę na nowszy sprzęt. Po długotrwałych analizach ofert różnych producentów wiedziałem już, że łatwo nie będzie i minie wiele tygodni zanim znajdę to, czego na prawdę szukam. Stosunkowo szybko, ponownie zresztą w swoim życiu, swoją uwagę zwróciłem ku ofercie firmy Apple. Koncern z Cupertino 12 września zaprezentował zupełnie nowego, jubileuszowego iPhone'a X.

Recenzja Sony Xperia XZ1 Compact

Przez ostatnie dwa tygodnie testowałem najnowszy smartfon od Sony stworzony z myślą o oczekujących możliwości flagowców w mniejszej obudowie. W ostatnich latach ten japoński producent właśnie tego typu smartfonami zdobył na całym świecie spore uznanie - bowiem w przeciwieństwie do konkurencji montował w nich wersji te same, flagowe podzespoły. Po ubiegłorocznym eksperymencie - X Compact - firma wraca do korzeni. Jak mniejszy wariant XZ1 sprawdza się w praktyce? Zapraszam do recenzji.

Zestaw, wykonanie

Yakuza 0 — recenzja

Stali czytelnicy mojego bloga wiedzą, że obok gier tworzonych na wyłączność na konsole PlayStation cenię wszystko to co wyłamuje się z mocno powielanych przez studia na całym świecie schematów a klimaty dalekiego wschodu czy to w kinie, czy właśnie w grach wręcz uwielbiam. Dlatego też nie mogłem przejść obojętnie wokół premiery Yakuzy 0, która wprowadza nas w świat opowiadany w poprzednich odsłonach. Przejście gry rozciągnęło mi się w czasie bardziej niż planowałem, ale w końcu ujrzałem napisy końcowe... Już bez dalszego przedłużania zapraszam do recenzji.