Zwiększanie produktywności i nie tylko – przydatne programy codziennego użytku na Windowsie

Wiem że w końcu dużo nie pisałem na blogu, ale udało mi się w końcu jakoś zmotywować i po mojej przesiadce na OSX’a postanowiłem zrobić małe podsumowanie programów które pozwolą zwiększyć naszą produktywność i podejście do teoretycznie standardowych czynności na Windowsie poprzez ich przyśpieszenie lub „podrasowanie”.

No to zaczynamy:

Launchy

Nienawidzę gdy pulpit zaśmiecają mi ikony. Nie po to wybieram jakieś ładne tapety żeby zasłaniały je ikony.

Whited00r 7 - czyli nowe opakowanie dla starych iUrządzeń.

Whited00r jest to system tworzony przez fanów, posiadający większość funkcji oraz wygląd najnowszych systemów Apple, a do tego w założeniu ma szybciej działać niż oryginalne. Co go zatem różni? Jest stworzony specjalnie dla starych i nie wspieranych urządzeń.

Posiadam iPhone 3G 8GB.

Założenia jak zwykle ciekawe, ale jak to naprawdę wygląda?

Zacznijmy może od zalet:

System rzeczywiście działa szybciej niż oryginalny iOS 4.2.1 (dla np.

Wstęp - czyli o co chodzi?

Cześć, jestem WetCouch, od jakiegoś czasu zaglądam na DP, spodobała mi się idea prowadzenia takiego bloga. ;] Jestem młodym uczniem, który interesuje się informatyką, komputerami i tym podobnymi. Jakiś czas temu zacząłem (dopiero zacząłem D: ) uczyć się JavaScriptu.

O czym będzie ten blog? O wszystkim co związane z komputerami. ;pMam zamiar skupić się bardziej na opisywaniu programów, czy (nie wiem jak to ująć) "ciekawostek" (Takich jak np. Whited00r 7 - planowany temat mojego następnego wpisu) ze świata komputerów.

Wypiszę krótko jaki mam sprzęt: