360 Document Protector 1.0.0.1202

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

360 Document Protector to niewielki program służący do ochrony dokumentów przed zagrożeniami typu ransomware.

Ransomware jest szkodliwym oprogramowaniem, które blokuje użytkownikowi dostęp do wybranych treści. Aby pozbyć się takiego wirusa, należy zapłacić okup wirtualnemu przestępcy, ale nawet jeśli się na to zdecydujemy, i tak nie mamy gwarancji, że odzyskamy nasze pliki. Chcąc uniknąć tego typu przykrych sytuacji warto zabezpieczyć dokumenty za pomocą odpowiedniego programu, jakim jest 360 Document Protector.

360 Document Protector automatycznie tworzy kopie zapasowe plików (DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX oraz PDF), które umieszczane są w specjalnym, odizolowanym środowisku. Taka operacja zostaje wykonana zawsze, kiedy wprowadzimy jakiekolwiek zmiany w poszczególnych dokumentach. Nie musimy zatem pamiętać o tym, by co jakiś czas sporządzić back-up danych, gdyż program zrobi to za nas.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!