360 Ransomware Decryption Tools 360 Ransomware Decryption Tools 1.0.0.1271

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

360 Ransomware Decryption Tools to niewielkie i darmowe narzędzie do walki ze szkodnikami typu ransomware. Pozwala ono wykryć i odszyfrować dane zablokowane przez ponad 80 najczęściej spotykanych ransomware - m.in. WannaCry, Petya czy GoldenEye.

Ransomware to szkodliwe oprogramowanie, które blokuje dostęp do cennych danych użytkownika, a następnie wyświetla informacje o konieczności zapłaty okupu w celu odszyfrowania plików. Nie ma jednak gwarancji, że po wpłaceniu określonej kwoty pliki zostaną odszyfrowane przez cyberprzestępce. W większości przypadków ransomware rozpowszechniane jest jako załączniki wiadomości e-mail czy specjalnie spreparowane pliki udostępniane w Internecie.

Program 360 Ransomware Decryption Tools podczas swojego działania skanuje obszar zdefiniowany przez użytkownika i wyszukuje wszystkie pliki zaszyfrowane przez ransomware, umożliwiając ich odzyskanie w dalszym etapie. Możliwa jest analiza pojedynczych folderów, jak również całych dysków twardych. Chociaż twórcy nie gwarantują 100-procentowej skuteczności to w przypadku infekcji przez ransomware lub chęci przeskanowania dysku pod jej kątem warto skorzystać z tego narzędzia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!