reklama

360 Send 1.0.0.1092

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

360 Send pozwala na łatwy i szybki transfer danych bezprzewodowo pomiędzy komputerem a urządzeniem mobilnym pracującym pod kontrolą Androida.

Program potrafi przesyłać pomiędzy wspomnianymi urządzeniami pliki dowolnego typu i rozmiaru. Możliwy jest zatem transfer zdjęć, muzyki, filmów, dokumentów itp. do/z smartfonu lub tabletu. 360 Send doskonale sprawdza się podczas przesyłania danych zajmujących nawet kilka GB a sama transmisja odbywa się za pośrednictwem WiFi. Z pomocą narzędzia wykonamy backup danych z urządzania mobilnego, a także migrujemy je do nowego urządzenia.

360 Send na chwilę obecną nie jest dostępny w polskiej wersji językowej, jednak jego obsługa jest na tyle intuicyjna, że nikt nie powinien mieć z nią żadnych problemów. Do komunikacji pomiędzy PC a smartfonem/tabletem wymagana jest instalacja programu na obu urządzeniach oraz nawiązanie połączenia z tą samą siecią bezprzewodową.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama