360 Total Security 360 Total Security 10.8.0.1249

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Pakiet 360 Total Security to aplikacja chroniąca użytkownika przed szkodliwym oprogramowaniem, a także niepożądanymi działaniami osób trzecich stworzona przez chińską firmę Qihu. Jej największym atutem jest korzystanie z kilku silników skanujących, co zapewnia znacznie większą wykrywalność. Dodatkowe opcje pozwalają na przyśpieszenie i oczyszczenie komputera.

Wbrew nazwie, 360 Total Security nie stanowi kompleksowego pakietu zabezpieczającego. Jest to antywirus, a także moduł ochrony proaktywnej, który chroni przed niepożądanymi modyfikacjami rejestru, autostartu czy też innych aplikacji. Domyślnie program korzysta z trzech silników skanujących: 360 Cloud Engine, QVMII oraz dodatkowego wyspecjalizowanego w naprawach. Antywirus udostępnia opcję skanowania pełnego, szybkiego, a także ręcznego. Użytkownik może zarządzać trybem pracy wybierając co jest dla niego ważniejsze: ochrona, wydajność, czy też tryb zbalansowany. Bardziej zaawansowane osoby mogą pokusić się o ręczną konfigurację. Co ważne, aplikacja skanuje także przeglądane strony internetowe i pobierane pliki, chroni użytkownika w wypadku korzystania z bankowości elektronicznej.

Dodatkowe atuty 360 Total Security to opcje związane z czyszczeniem i przyśpieszaniem pracy systemu: aplikacja pozwala na szybkie wyłączenie zbędnych usług i programów z autostartu, może także śledzić czas uruchamiania pozwalając na porównanie wyników. Moduł czyszczący usuwa różnego rodzaju pliku tymczasowe: pozostawione przez aplikacje typu Moden, dane tymczasowe przeglądarek, a także samego systemu operacyjnego np. po aktualizacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Obsługa dla Windows XP, 7+ HIPS piaskownica, świetnie wychwytuje wirusy, język polski, darmowy
nie ma
ocena użytkownika
21.10.2019 22:16 • Recenzja do wersji 10.6.0.1223

360 Total Security to najlepszy antywirus jakiego przetestowałam. Z porównaniem do Comodo 10 który okazał się niezbyt dobrym antywirusem 360 przebija go jakością dokładnością i szybkością. Co mogę dodać jeszcze. Jest prosty w obsłudze intuicyjny. Szybko wykrywa zagrożenia uszkodzenia w systemie. Jeśli grasz w gry oto dodali Game Booster co zadowoli Ciebie i twoje pociechy.Reklamy nie są uciążliwe. Program zasłużył więcej niż na 5 gwiazdek. Gorąco wszystkim polecam

Działa z XP SP3, stabilny, piaskownica, bardzo dobra wykrywalność skanera na życzenie z silnikami Aviry i Bitdefendera, HIPS, język polski
niewielkie reklamy
ocena użytkownika
05.09.2018 11:46 • Recenzja do wersji 10.2.0.1092

360 Total Security do dobry, a nawet bardzo dobry darmowy program zabezpieczający. Jak na bezpłatny produkt przystało ma ograniczenia w liczbie użytecznych narzędzi. Z drugiej strony jest naprawdę solidny. Dobrze zabezpiecza i jest stabilny (doświadczenia z Win XP SP3). Interfejs schludny, a przez to czytelny. Do wyboru kilkanaście darmowych "koszulek" - mnie najbardziej podoba się temat zielony, wiosenny ;)

360 Total Security pozwala na wiele ręcznych zmian w ustawieniach. W rękach użytkownika znającego się na rzeczy może zdziałać naprawdę wiele. Tym którzy się nie znają, polecam polegać na ustawieniach domyślnych producenta, zwłaszcza w przypadku takich funkcji jak przyśpieszanie, czyszczenie systemu i osobne narzędzie do czyszczenia rejestru. Polecam ten soft zwłaszcza dla komputera z XP SP3.

Skoro jest wersja polska, to pora wypróbować wersję płatną.