360Amigo System Speedup Free 360Amigo System Speedup Free

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

360Amigo System Speedup Free to darmowa i niestety ograniczona funkcjonalnie edycja ciekawego narzędzia do naprawy oraz optymalizacji pracy systemu Windows.

Stworzone ono zostało tak, aby jego obsługa nie sprawiała problemów początkującym użytkownikom, a z drugiej strony jego funkcjonalność i skuteczność działania mogła zadowolić tych nieco bardziej wymagających. Program całkiem dobrze radzi sobie z usuwaniem wszelakich błędnych odniesień, pustych kluczy gromadzących się w rejestrze Windows podczas codziennej pracy z komputerem i instalacji nowego oprogramowania.

360Amigo System Speedup Free wyposażony został także w zestaw narzędzi umożliwiających kasowanie śladów powstałych podczas korzystania z komputera oraz przeglądania Internetu. Z jego pomocą wyczyścimy zawartość ostatnio używanych dokumentów, kosza, pliki dziennika, a także plików tymczasowych przeglądarki, historię przeglądanych stron, ciasteczka itp. Dodatkowo w ręce użytkownika trafia również moduł do trwałego usuwania prywatnych danych.

Wersja płatna Pro wzbogacona została o kilka dodatkowych funkcji. Pomimo, iż zobaczyć je można również w wersji darmowej to nie można z nich skorzystać. Wśród nich znalazły się narzędzia pozwalające kontrolować aplikacje z dostępem do Internetu, programy uruchamiane z systemem, menedżer procesów i usług, moduł odinstalowywania programów oraz zarządza sterownikami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!